Запорожцям розповіли про Червону книгу їжі.

30.05.2019

    У Запоріжжі проходить Еко Форум-2019. Для запорожців і гостей форуму організатори підготували багато цікавих зон, майстер-класів та виступів експертів.
Одним з головних спікерів першого дня Еко Форуму стала актриса, громадський діяч, творець і ідейний натхненник проекту Kartata Potata і загальноосвітньої школи Claris Verbis Дар’я Малахова. Вона виступила на локації громадської організації «Запоріжжя. Платформа спільних дій »з лекцією «Екологія і я». Дар’я розповіла, що таке екологія в спілкуванні, відносинах, сім’ї та побуті на прикладах з власного життя.
Головним аспектом екологічності у відносинах між людьми Дар’я Малахова вважає взаємність у відносинах. – Екологія – це не тільки сортування сміття, очищення води та мінімізація відходів. Екологія – це наше ставлення до рідних людей, до себе і простих перехожих. Коли з нами поруч є близька людина, то дуже важливо, як ми до неї ставимося. Якщо ми не приділяємо їй уваги, не дякуємо, не радіємо її перемогам, то, швидше за все, незабаром залишимося наодинці. Адже так, як не екологічне ставлення до Землі вбиває її, так і не екологічне ставлення до близьких вбиває все хороше між вами. Якщо ви захочете стати найщасливішою людиною в світі, то спробуйте самі подарувати комусь щастя. Адже в житті немає більш екологічного заняття, ніж робити щасливим когось. У мене, наприклад, в будинку живе літня жінка. Вона знає, що я два рази в день в один і той же час виходжу з дому, тому завжди підлаштовує свої прогулянки під мене. Адже я одна з небагатьох сусідів, яка зупиняюся і кілька хвилин розмовляю у з нею. Іноді я навіть не встигаю зателефонувати татові або няні своїх дітей, але для сусідки завжди знаходжу хвилинку. Цим я роблю її щасливою і сама отримую від цього задоволення, – зазначила Дар’я Малахова.