Про нас

Громадська організація «Запоріжжя. Платформа спільних дій» – це об`єднання однодумців, які втілюють корисні ідеї для розвитку міста. Ми створюємо ефективний діалог громади, бізнесу та влади та спільними зусиллями реалізуємо освітні, культурні, соціальні, екологічні, спортивні проєкти.

______________________________________________________________

Директор – Ірайсат Магомедалієва

_____________________________________________________________

Наша мета

Підняти соціальне партнерство у Запоріжжі на якісно новий і максимально результативний рівень, адже тільки спільними діями можна досягнути вражаючих результатів.

_____________________________________________________________

Наша місія 

Одне з найбільш комфортних, креативних та популярних міст нашої країни, де кожен мешканець має необмежені можливості для власного розвитку – таким ми бачимо майбутнє Запоріжжя, яке ми створимо спільними діями.

_____________________________________________________________

Наша історія

З метою об`єднати зусилля громадськості, бізнесу і влади заради підвищення якості життя мешканців міста 18 липня 2018 року була створена громадська організація “Запоріжжя. Платформа спільних дій”. Упродовж першого року роботи ми реалізували 50 проектів, які сприяють розвитку культури, освіти, спорту, соціального проектування. Десятки тисяч українців, і насамперед – мешканців Запоріжжя взяли участь у заходах «Платформи». Нашими партнерами стали близько 60 громадських організацій, представників малого, середнього та великого бізнесу.