Запорізьку область відзначили у Національному конкурсі “Благодійна Україна – 2019”

15.04.2020

Одразу п’ять переможців серед представників Запорізької області відзначили у Національному конкурсі «Благодійна Україна».

Щиро радіємо за Юрія Вдовоцова (Волонтерська група “AngelS”), Бф «Щаслива дитина» та Александра Кахая, Volunteer Community та Степана Гериліва (Благодійна скриня «ДоброДій» (м. Бердянськ). Їх активну благодійну діяльність відзначили на загальнонаціональному рівні. Вітаємо та бажаємо наснаги і надалі робити світ краще!

Платформа – також серед переможців у двох номінаціях: «Благодійність неурядового сектору» (1-е місце) та «Платформа добра» (3-е місце).

Дякуємо організаторам конкурсу за багаторічну популяризацію доброчинності в українському суспільстві. Цієї весни усі ми особливо сильно відчули наскільки важливими є спільні дії та допомога тим, хто цього потребує.

_________

Про подію:

Національний конкурс «Благодійна Україна» проводиться з 2012 року Асоціацією благодійників України.

Мета конкурсу:

розвиток ефективного соціально-орієнтованого благодійництва, меценатства та волонтерства в Україні шляхом публічного стимулювання кращих благодійників, меценатів та волонтерів, їхніх організацій та практик.

Завдання Конкурсу:

  • популяризація благодійництва, меценатства та волонтерства, їхніх організацій та ефективних практик;
  • відзначення кращих благодійників, меценатів та волонтерів, їхніх організацій та ефективних практик, інших колективів та організацій, які реалізували значні благодійні проекти та акції в Україні протягом звітного року;
  • інформування суспільства про кращі практики благодійної діяльності;
  • популяризація та заохочення широкого кола громадян до благодійності.