Запорізькі вчителі дізналися як пройти сертифікацію

05.02.2020

У Запоріжжі, на основі хаба «Платформа спільних дій», пройшла лекція для вчителів початкових класів «Сертифікація 2020. Секрети успіху». На заході педагоги могли отримати цінні поради від фахівців, а також дізнатися, як впоратися з хвилюванням при проходженні тестів.

Сертифікація – це оцінювання професійних якостей вчителів в формі незалежного тестування. Чимось вона нагадує ЗНО, тільки на місці випускників шкіл – їх вчителі.

Сертифікація відбудеться 29 лютого. У ній візьмуть участь педагоги за власним бажанням.

Вікторія Іванова, в.о. начальника управління служби якості освіти в Запорізькій області: «В цьому році квота для участі в сертифікації для Запорізької області виросла майже вдвічі. І ми дуже пишаємося тим, що саме вчителі нашої області вичерпали цю квоту достроково одними з перших. Тому ми вирішили провести для наших учасників лекцію, де вони зможуть отримати як теоретичні, так і психологічні навички, необхідні для сертифікації».

Ірайсат Магомедалієва, директор ГО «Запоріжжя. Платформа спільних дій»: «Помощь школьникам, студентам и учителям — одно из самых важных направлений работы общественной организации «Запорожье. Платформа совместных действий». Начиная с прошлого года, мы стараемся поддерживать все проекты, направленные на внедрение реформы образования. Поэтому мы с радостью приняли предложение провести в нашем хабе такой полезный тренинг для учителей. Надеюсь, что их общение в нашей непринужденной обстановке поможет познать секреты успеха в их нелегком деле».