Запорізькі школярі презентували свої еко-проекти

25.05.2021

У Запоріжжі завершується третій сезон конкурсу «Екошкола#зелений» громадської спілки «Зелений центр Метінвест Запоріжжя», який націлений на екологічне виховання дітей.

Цього року організаторам довелося дещо змінити формат конкурсу через карантинні обмеження в зв’язку з епідемією коронавірусу. Цього сезону школярі брали участь у майстер-класах, челенджах та квестах, масові заходи організаторам довелося відмінити.

Наприкінці навчального року провели заключний етап конкурсу, під час якого діти презентували свої екологічні проєкти, розроблені для їх навчального закладу. Із 15 учасників журі обере п’ять найкращих.

Олександр Балаба, директор представництва громадської спілки у м. Запоріжжі: “Переможці отримають сертифікати на 30 тисяч гривень, які вони зможуть направити на реалізацію своїх проєктів, головними критеріями для яких є ековиховання. Вони обладнають для себе локації, на яких в подальшому буде проводитися екологічне виховання дітей. Через карантин у нас випали деякі корисні конкурси. Частину того, що у нас було заплановано в цьому сезоні, ми перенесемо на наступний рік”.

Взяти участь в екологічному конкурсі мали змогу всі охочі. Більшість проєктів, які представили школярі, були спрямовані на облаштування відкритих майданчиків на територіях їх шкіл, озеленення майданчиків, був презентований також проєкт по заміні лампочок на енергоефективні та ін.

Цікавий проєкт презентували вихованці гімназії №6 «Екошкола в дії: повернення органічних речовин до колообігу речовин в екосистемі та збільшення родючості ґрунту за рахунок компостування; альтернативне озеленення пришкільної ділянки». Він направлений на переробку листя та озеленення шкільної території.

До кінця тижня буде визначено п`ять переможців конкурсу «Екошкола#зелений», які отримають подарункові сертифікати. Проєкти переможців будуть реалізовані влітку.

Джерело: https://bitly.su/NdnnEHr