Запоріжжя відкрило естафету нагородження цьогорічної премії «Благодійна Україна»

03.06.2020

Пишаємося Запоріжжям ❤️. Наше місто відзначили у Національному конкурсі «Благодійна Україна». Цього року маємо одразу 5 переможців!

? Щиро радіємо за Юрія Вдовцова @yuriy_vdovtsov, Бф «Щаслива дитина» та Олександра Кахая @o.kahay, Volunteer Community та Степана Гериліва (Благодійна скриня «ДоброДій» (м. Бердянськ). Їх активну благодійну діяльність відзначили на загальнонаціональному рівні. Друзі, вітаємо вас та бажаємо наснаги і надалі робити світ краще!

? Платформа – також серед переможців у двох номінаціях: «Благодійність неурядового сектору» (1-е місце) та «Платформа добра» (3-е місце).

Дякуємо організаторам конкурсу за багаторічну популяризацію доброчинності в українському суспільстві. Цієї весни усі ми особливо сильно відчули наскільки важливими є спільні дії та допомога тим, хто цього потребує ?

Про подію:

Національний конкурс «Благодійна Україна» проводиться з 2012 року Асоціацією благодійників України.

Мета конкурсу:

розвиток ефективного соціально-орієнтованого благодійництва, меценатства та волонтерства в Україні шляхом публічного стимулювання кращих благодійників, меценатів та волонтерів, їхніх організацій та практик.

Завдання Конкурсу:

• популяризація благодійництва, меценатства та волонтерства, їхніх організацій та ефективних практик;
• відзначення кращих благодійників, меценатів та волонтерів, їхніх організацій та ефективних практик, інших колективів та організацій, які реалізували значні благодійні проекти та акції в Україні протягом звітного року;
• інформування суспільства про кращі практики благодійної діяльності;
• популяризація та заохочення широкого кола громадян до благодійності.