Запоріжжя приєдналося до Всеукраїнського проєкту «Озелення України»

13.03.2020

1 000 000 дерев за 24 години. Українці об‘єднується заради майбутнього.

20 регіонів, найбільші бізнеси, асоціації, більше 30 тисяч волонтерів, більше 100 університетів – це велика команда проєкту «Озеленення України». І Запоріжжя сьогодні теж стало частиною масштабної програми.

Ирайсат Магомедалієва, директор ГО «Запоріжжя. Платформа спільних дій»: «Платформа» поддерживает проект «Озеленение Украины» и подписание меморандума – логичное тому подтверждение. Верю, что эта инициатива сможет объединить украинцев вокруг важной цели – восстановления экосистемы и повышения экологического сознания».

Презентувати програму приїхали її ініціатори – Президент CEO Club Ukraine» Сергій Гайдайчук, генеральний директор «Книги рекордів України» Ганна Крисюк, співорганізатор проєкту у Запорізькій області та співвласник HD-group Борис Шестопалов. Кажуть, за масштабом – це перший подібний проєкт у нашій країні.

Сергій Гайдайчук, ініціатор проєкту: «Це масштабний проект із багатьма еко-акціями та активностями. На жаль, у нас існує декілька міфів. Перший – це те, що ми, українці, не можемо об’єднуватися. Другий – це комплекс меншовартості. Однак я переконаний, що ініціатива висадити мільйон дерев за добу по всій країні не тільки всіх нас об’єднає, але і покаже колективну історію успіху, відкриє щось нове і унікальне, що може вийти на глобальний рівень у формуванні позитивного іміджу України у світі та консолідації українців».

Плани ініціаторів і справді масштабні:

  • Висадити 1 000 000+ дерев.
    • Підтримати протягом року закладення парків та алей в Україні.
    • Провести загальнодержавну інформаційно-просвітницьку кампанію серед населення.
    • Організувати освітні воркшопи в навчальних закладах різних рівнів та інші активації.

Особливі сподівання – на осінь: провести міжнародний флешмоб «Озеленення України. Озеленення планети!» і протягом тижня висадити мінімум 100 мільйонів дерев у 100 країнах світу. Сергій Гайдайчук зазначає, що вже є домовленості у 20 країнах та заявка на 30 мільйонів дерев! Таким чином хочуть довести світовій спільноті: Україна може об’єднувати людей понад кордонами та боротися зі змінами клімату на глобальній арені.