Запоріжжя приєдналося до акції «Мільйон дерев за 24 години» проекту «Озеленення України»

19.10.2020

Мета акції акція «1 000 000 дерев за 24 години» – об’єднати українців однією спільною метою: вплинути на екологічну ситуацію своєї країни об’єднати Україну в боротьбі з нестачею зелених насаджень і вирубкою лісів

Протягом доби в 24 областях України висаджено 1 831 333 дерев. Кількість видів дерев: 33. Також у знак солідарності до еко-проєкту та України у 10-ти країнах світу було висаджено 115 дерев.

У Запоріжжі висадка одночасно відбувалася на 14 локаціях в різних куточках міста. Масштабна ініціатива проходила одночасно у всіх районах міста і області. Всього в результаті акції Запорізька область висадила понад 100 тисяч молодих дерев і внесла свій вклад для рекорду України. До ініціативи приєдналися і ГО «Запоріжжя. Платформа спільних дій».

Ірайсат Магомедалієва: «Деревья без человека могут существовать, но представить человечество без деревьев очень сложно. Для нашей организации и меня лично самое главное в этой акции –показать, что есть альтернатива уничтожению. Что созидание – это самое главное, что может приносить правильное и нужное в этом мире. Поэтому мы сегодня со всей Украиной, со всем Запорожьем сажаем деревья здесь, в этом парке».

Ініціатива реалізації проєкту «Озеленення України» належить президенту «CEO Club Ukraine» Сергію Гайдайчуку та генеральному директору Книги рекордів України Ганні Крисюк за підтримки Романа Абрамовського, Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України та Василя Кузьовича, голови Державного агентства лісових ресурсів України. У Запорізькій області співорганізатором проєкту стала група компаній HD-group та її співвласник Борис Шестопалов.