Запоріжці та гості міста зустріли осінь на крутому музичному фестивалі «Khortytsia Freedom»

17.09.2019

Фестиваль пройшов удруге і цього року став ще масштабнішим. Адже артисти виступали не на двох, як минулого разу, а на трьох локаціях: головній сцені Freedom stage, сцені етнічної музики Ethno stage і сцені для молодих талантів Wake up stage.

Нововведенням фестивалю також стала алея громадських організацій, представники яких приїхали з усієї України.

Організували пізнавальну локацію проект USAID «долучайтесь» і громадська організація «Запоріжжя. Платформа спільних дій».

– Роль громадських рухів, ініціатив в побудові справжнього громадянського суспільства неможливо переоцінити. Це один з дуже ефективних способів заявити про свої цілі і змінювати на краще свою країну. Завдяки проекту «Громада», який реалізується в рамках програми «долучайтесь» за підтримки USAID та здійснюється c допомогою Pact Ukraine, гості фестивалю дізнаються, чим живуть і чого прагнуть громадські організації України, – розповіла директор громадської організації «Запоріжжя. Платформа спільних дій» Ірайсат Магомедаліева.

Десятки активістів з усієї України в інтерактивній формі презентували гостям свою діяльність та розповідали, як зробити місто кращим. У рамках фестивалю кожен бажаючий мав можливість перевірити свої знання з екології, євроінтеграції України, політики та культури. Чимало уваги приділили і спорту — громадська організація “Платформа спільних дій” розігрувала серед гостей фестивалю спеціальні призи — запрошення до участі у Третьому напівмарафоні та “Сталевому кубку”, які відбудуть восени. Також усі охочі долучились до створення ескізу міста своєї мрії.

На Алеї громадських організацій — і новачки, і добре знайомі запоріжцям активісти, ідеї яких знаходять відгук серед містян та успішно реалізуються вже не перший рік. Як, наприклад, волонтерська група “Angels”. Кажуть: фестиваль “Хортиця Freedom” — чудова нагода для дітей, які позбавлені батьківського піклування, познайомитись із зірками.

Фестиваль «Khortytsia Freedom» другий рік поспіль організовує департамент культури і туризму Запорізької міської ради за підтримки громадської організації «Запоріжжя. Платформа спільних дій». Генеральним партнером є ПАТ «Запоріжсталь».