Яскраве завершення літа: Zound Festival 2021

30.08.2021

На Хортиці відбувся масштабний фестиваль ZOUND

Zound Festival 2021 у Запоріжжі. Яким він був?

Масштабний. Два дні та дві сцени, тисячі меломанів зі всієї України, фуд-корти, лаунж- та ВИП-зони, безкоштовний трансфер. Европейська фестивальна культура вже у Запоріжжі!

Безбар’єрний. Для людей із інвалідністю організували спеціальну зручну локацію, куди вони могли заїжджати/заходити та насолоджуватись виступами артистів. А ще виступи музикантів перекладалися жестовою мовою. Сурдопереклад транслювали окремо на великому екрані.

Мультижанровий. Альтернативні течії сучасної музики: рок, хіп-хоп, етно: BAHROMA, Epolets, Ляпіс98, Noize MC, Іван Дорн, 5’NIZZA, O.Torvald, Mountain Breez, Kalush, Бумбокс та інші. А також окрема сцена з електронною музикою, із музикантами з Німеччини і Франції.

Перший. Zound став першим музичним фестивалем, який відбувся на оновленій в рамках реконструкції локації острова Хортиця, на «Козацькому колі». (Цього року Національний заповідник «Хортиця» увійшов до переліку державної програми «Велика реставрація». Партнером національного проекту з відновлення легендарного острова є Метінвест).

Та останній… масштабний фестиваль цього літа у нашій країні. Спогади та яскраві світлини з якого зігріватимуть нас холодними вечорами.