Як захистити дошколят

12.06.2020

Чим меншими є діти – тим більшого ступеню захисту та безпеки вони потребують. І відповідальність за це, безперечно, покладена на дорослих.

☑️ Чи безпечні приватні заклади дошкільної освіти?
☑️ Чи обладнані всім необхідним для роботи в карантинних умовах державні ДНЗ?
☑️ Особливості ліцензування у сфері освітньої діяльності
☑️ На кому лежить відповідальність за здоров’я та безпеку дітей?

На ці питання сьогодні намагалися дати вичерпні відповіді представники Запорізького осередку Всеукраїнської громадської організації «Асоціація працівників дошкільної освіти».
Зустріч відбулася у Хаб «Платформа спільних дій» у форматі зум-конференції з представниками Асоціації з усієї України.

— Не дивлячись на те, що це питання дуже важке, його треба підіймати. А пересічним громадянам не бути байдужими до того, що відбувається поруч, – выдзначила Юлія Погребняк, керівниця Запорізького обласного відділення ГО «Асоціація працівників дошкільної освіти». Батькам, за словами Юлії Погребняк, які віддають дитину у приватний садок, слід поцікавитись – чи має він ліцензію. А у «приватників» повинна бути ліцензія на освітню діяльність у галузі дошкільної освіти. – Нещодавно уряд дав підприємцям, які самостійно проводять освітню діяльність легалізуватися, як офіційні заклади, та спростив процедуру відкриття таких закладів. За питання видачі ліцензії на надання освітньої діяльності відповідають представники Запорізької облдержадміністрації, яким делеговані уповноваження по управлінню освітою.