Як мають розвиватися міста. У Запоріжжі навчають управлінців – учасників програми Master of Public Administration

13.10.2021

MPA (Master of Public Administration) – це інноваційна програма для підготовки нового покоління управлінців. Протягом двох років представники місцевого самоврядування «прокачують» скіли: із залучення інвестицій, керування бюджетом, реалізації проектів для покаращення життя громади. Програма розроблена та реалізується Групою Метінвест.

Учасники проекту – представники муніципалітетів та громадських організацій Запоріжжя, Мелітополя, Кривого Рогу, Маріуполя, Покровська та Авдіївки. А ментори – найкращі експерти з державного та міського управління з усієї Україні, проектні менеджери, юристи, комунікаційники.

Один із менторів – Павло Шеремета, екс-міністр економічного розвитку і торгівлі України, засновник Києво-Могилянської бізнес-школи (KMBS). На його думку, двигуном економічного зростання є три складові — фінансування, інновації і підприємництво: «Ми думаємо зі студентами, як стимулювати інтонаційність, підприємництво в їх містах».

ГО «Запоріжжя. Платформа спільних дій» — партнер проекту. За словами Ірайсат Магомедалієвої, директорки Платформи, учасники проекту вивчають кращі світові практики, розширюють свій світогляд для того, щоб приймати ефективні рішення для покращення життя в українських містах.

Програма MPA перемогла у конкурсі Глобального договору ООН «Партнерство заради сталого розвитку-2020» у категорії «Економічний розвиток». Це найбільша в світі ініціатива корпоративної соціальної відповідальності, що об’єднує понад 12 тисяч компаній та організацій з більш ніж 160 країнах світу.