Як бути батьком: у Запоріжжі триває проект ТАТОhub

21.01.2022

Свідоме батьківство як стиль життя. У Хабі «Платформа спільних дій» відбулося заняття учасників проекту «ТАТОhub. Запоріжжя». Школа батьківства відкрилася у Запоріжжі минулого року. Подібні проекти діють в інших містах України та за кордоном.

За результатами останніх досліджень ООН у сфері народонаселення, лише 10% сімей в Україні поступово розподіляють домашні обов’язки. Для того, щоб змінити цю ситуацію та залучити до виховання дітей обох батьків та був створений проект «TATOHub».

Психолог, тренер проекту «TATOhub Запоріжжя» Артем Пікущенко: “Мова прийняття — максимальний прояв кохання. Приймаючи дитину такою, якою вона є, важливо говорити з дітьми про почуття. І важливо сприймати почуття. Важлива підтримка. Чим би не займалася дитина, хоч би яке було бажання досліджувати світ, важливо це бажання підтримувати. Важливо давати зізнання, підтримку. Це максимальне завдання батьків”.

Порушувати тему свідомого батьківства – це надзвичайно важливо. Адже завдяки цьому багато татусів замисляться про свої стосунки з дітьми. А відвідування таких заходів дасть результат, упевнені у громадській організації «Запоріжжя. Платформа спільних процесів».

Ірайсат Магомедалієва, директорка ГО “Запоріжжя. Платформа спільних дій”: “Ми з великою радістю підтримуємо цей проект, бо це дуже правильна ініціатива. Це проект про гендерну рівність. Про перерозподіл ролей. Про щасливе дитинство, міцні сім’ї”.

У проекті «TATOHub Запоріжжя» може безкоштовно взяти участь будь-який бажаючий чоловік, який виховує дітей або лише готується стати батьком.

У Запоріжжі проект реалізується фондом «Посмішка ЮА» за підтримки управління по роботі з молоддю та сім’єю Запорізької міськради, Запорізького міського центру соціальних служб та ГО «Запоріжжя. Платформа спільних процесів».