Відомий фотограф Анатолій Волков презентував виставку “Хортиця вночі”

27.02.2020

Не бійтесь темряви. Вночі можна побачити те, що не помітиш у сонячному світлі.

40 світлин, обраних з-поміж десятків тисяч. Відомий запорізький фотограф, мандрівник, співробітник Національного заповіднику “Хортиця” Анатолій Волков представив у HUB “Платформа спільних дій” свій новий проєкт «Хортиця вночі».

Нічна зйомка – один із найскладніших жанрів, як з технічного боку так і з композиційного. За словами Анатолія, над цими фотографіями він працював два роки: «Фотографировать ночью сложно. Это сплошная темнота. А фотография построена на поиске света. В результате ты не всегда знаешь, что выйдет. Поэтому многие снимки не получились. Тогда я выхожу на это же место еще раз».

Це вже друга спільна виставка національного заповіднику Хортиця, факультетом журналістики ЗНУ та HUB «Платформа спільних дій». Окрім презентації світлин, автор спільно із доцентом ЗНУ Катериною Доценко провів інтерактивну лекцію із фотомистецтва. Студентка ЗНУ Любов Науменко: «Цікаво спостерігати на фото за місцями, де я особисто була. Дивлячись на ці роботи по новому закохуєшся в ці місця. Фото викликають відчуття спокою та гармонії».

Переглянути виставку можна буде у HUB «Платформа спільних дій» (вул. Тургенєва, 29) до 10 березня (окрім вихідних).