Відкриваємо «Нові горизонти» разом!

17.09.2020

Шукаєте нові можливості для саморозвитку, неформального навчання для молоді в Україні та закордоном? Запрошуємо до онлайн-платформи “Нові горизонти”!

Менеджерка Вікторія Жиронкіна – представниця проєкту, презентувала ініціативу у Хабі “Платформа спільних дій”, разом із випускницею Української академії лідерства Анастасією Пересипко та Анною Шулікою (м. Ужгород).

Що це та навіщо, якщо інформації і так достатньо?

Так, зараз існує велика кількість ресурсів: сайтів, акаунтів у соц.мережах та телеграм – каналів, на яких можна ознайомитись з можливостями навчання, стажування та кар’єри. Але володіти інформацією це добре, а як щодо особистого досвіду учасників таких програм? Як вони потрапили на навчання, де жили, як склалось студентське життя? Як вмовити батьків та облаштуватись у новому місті? Чи були якісь факапи під час навчання, про які варто знати кожному майбутньому студенту?

Саме про це у своїх інтерв’ю розкажуть активні молоді дівчата та хлопці! Як, наприклад, випускниця Української Академії Лідерства Анастасія Пересипко під час презентації проєкту. Вона 6 місяців навчалась у Львові, а ще 4 – онлайн через введення карантину:

“Під час навчання я жила у Львові і бачила, наскільки там розвинена інфраструктура. Я розуміла, що у моєму рідному Запоріжжі все зовсім не так, але разом з тим знала, що у нього є великий потенціал. Я хочу, щоб у Запоріжжі розвивалася інфраструктура, щоб відновлювалися занедбані об’єкти і головне — щоб людям хотілося тут залишатися жити, а не їхати в пошуках кращого життя, наприклад, до Києва. Адже тільки ми самі можемо зробити своє місто комфортним, сучасним та прогресивним”

Кому буде цікаво?

Старшокласникам та студентам ВУЗів, молоді, яка готова відкрити для себе «нові горизонти» та батькам, які розглядають нові можливості для навчання своїх дітей.

А якщо я вже скористався можливістю освіти закордоном або в Україні?

Розкажи! Поділись своїм досвідом – це цінна інформація для всіх, хто зараз будує свій шлях у майбутнє.

Друзі, відкриваймо нові горизонти разом! Приєднуйтеся та запрошуйте друзів!

https://www.instagram.com/novi_goruzontu/
https://www.facebook.com/novigoruzontu