В Запоріжжя приїдуть хібукі.

13.03.2024

Днями в хабі “Платформа” презентували міжнародний ізраїльський проєкт психологічної допомоги “Хібукі-терапія”. Хібукі – це м’яка іграшка, песик із сумними очима.
Ці собаки-обіймаки допомагають зняти стрес та заспокоїти дитину.

На захід запросили вчителів та психологів тих шкіл, які скоро вийдуть з онлайну і почнуть роботу в змішаному форматі. Серед педагогів буде проведений конкурс. 35 переможців розпочнуть навчання за унікальною методикою Дафни Шарон-Максімов, яка адаптувала її для України та навчила спеціалістів вже 20 міст нашої держави. Компанія Метінвест фінансує цей теплий та щемкий проєкт.

Терапія полягає в тому, що дитина переносить на іграшку свої переживання і страхи та, говорячи від імені собачки буде проживати власний досвід, не замикається на своїй психотравмі, розповідає про власні переживання та почуття. Спілкуючись з сумним песиком та обіймаючи його, у дитини буде більше розуміння свого стану та потреб.

Наші діти, які живуть у прифронтовому місті і скоро вийдуть на змішану форму навчання, зможуть отримувати лагідну та ненав’язливу та таку важливу психологічну допомогу.