В Запоріжжі визначили кращі ОСББ

23.12.2020

У хабі Платформа відбувся конкурс «Громада нашого міста». Його організувало Представництво громадської спілки “Зелений центр Метінвест” у м. Запоріжжя

Протягом 1-18 грудня організатори приймали заявки на участь: співвласники багатоквартирних будинків надавали звіт своєї діяльності за два попередні роки, а також – плани на 2021 рік.

На конкурс надійшло понад 30 заявок. У фінал потрапило 25 учасників з усіх районів міста, які й захищали презентації перед конкурсною комісією. В результаті комісія обрала сім ОСББ-переможців. Ними стали:

  1. “ДОВІРА – 2015”, Коммунаровский район
  2. “Чарівний Світанок”, Шевченківський район
  3. ЖСК “Запорожсталь 18”, Хортицький район
  4. “Гагарина 10”, Вознесенівський район
  5. “Комунаровець 14”, Комунарський район
  6. “ПЕНТАГОН”, Олександрівський район
  7. “Глазунова 4”, Заводський район

Кожен отримав сертифікат на суму 20 тисяч гривень. Мешканці ОСББ можуть витратити кошти на купівлю будівельних матеріалів чи благоустрій своєї прибудинкової території.

Ирайсат Магомедалієва, директор ГО “Запоріжжя. Платформа спільних дій”: «В моєму розумінні перемога не в тому, аби виграти приз, бо я вважаю, що вони переможці кожного дня. Краща нагорода, коли ти живеш у будинку, в якому комфортно, чисто, безпечно. Саме тому ми підтримуємо багато проєктів з напрямку ОСББ. Наша практична школа ОСББ, яка кожного тижня проводить заходи у нас у хабі. Я впевнена цей конкурс стане гарною мотивацією для Запоріжжя і ми зробимо наше місто кращим».

Олександр Балаба, директор Представництва «Зелений центр Метінвест» у м. Запоріжжя: «Мета всіх наших проєктів — об’єднувати ОСББ одну єдину родину, що у нас в принципі не погано виходить. Цим конкурсом ми підбиваємо підсумки року та визначаємо, яка родина більш дружня. Родинами я називаю наших партнерів — ОСББ, які ведуть свою успішну діяльність. Їхні подвір’я дійсно покращуються, будинки змінюються, що нас дуже тішить».