В Запоріжжі стартує «Практична школа ОСББ»

13.11.2020

Починаємо будувати успішну країну із власної оселі, під’їзду та будинку! А також подвір’я та вулиці. Об’єднуємо зусилля та створюємо на базі Хабу Платформа «Практичну школу ОСББ». Це буде інформаційно-сервісний центр для підтримки організацій співвласників багатоквартирних будинків

ОСББ – це тема, яка стосується кожного з нас, адже кожен хоче жити в комфортних та безпечних умовах, впевнена директор ГО «Запоріжжя. Платформа спільних дій» Ірайсат Магомедалієва, тому для Платформи так важливо підтримувати ініціативи, пов’язані із ОСББ.

Співорганізаторами проєкту є Запорізький обласний Ресурсний центр сталого розвитку ПРООН, ГО «Запоріжжя. Платформа спільних дій», Громадська спілка «Об’єднання ЖБК, ОСББ «Вікторія», Громадська спілка «Зелений центр Метінвест Запоріжжя». Мета Практичної школи – дати базові знання в питаннях діяльності об’єднань: особливості ефективного управління ОСББ, про можливості залучення додаткових коштів, основи фінансової діяльності, енергоефективні заходи тощо. А ще – об’єднати ОСББ Запоріжжя.

Людмила Шанц, Голова громадської спілки «Об’єднання ЖБК, ОСББ Вікторія»: «Ми будемо проводити навчання, семінари, вебінари з усіх питань життєдіяльності із залученням відомих на всю Україну спікерів. В «Практичній школі ОСББ» також зможуть взяти участь ініціативні групи мешканців, які виявлять бажання у своєму будинку створити ОСББ».

Геннадій Устімов, регіональний координатор ПРООН з Цілей сталого розвитку: «Проєкт ЕС/ПРООН/HOUSES спрямований на підтримку діючих ОСББ, розвиток їхнього потенціалу і на створення нових ОСББ та підтримку руху ОСББ. Тому ми з радістю підтримали ініціативу щодо впровадження нового освітнього курсу з підтримки ОСББ у Запоріжжі. Зі свого боку ми маємо ресурс щодо такої підтримки. Це серія навчальних заходів, друкована продукція тощо».