Українська Академія Лідерства у гостях в Хабі Платформа

03.12.2020

Творимо себе – творимо Україну, впевнені студенти Української Академії Лідерства. А ми дуже раді вітати в Хабі Платформа розумну та амбітну молодь разом із крутими менторами!

Українська Академія Лідерства – це 10-місячна освітня програма розвитку для випускників шкіл віком від 16 до 20 років. Навчання триває 6 днів на тиждень, а студенти проживають у кампусах Академії. Програма допомагає молоді знайти своє призначення, пізнати країну та світ, усвідомлено обрати майбутню професію та розкрити лідерські якості.

В основі навчання — три елементи розвитку: фізичний, емоційний та інтелектуальний. Під час навчання та роботи студенти здобувають навички самопізнання, аналізу суспільних викликів, командної праці, комунікації, щоб краще зрозуміти себе, країну і світ, в якому ми живемо. Навчання для студентів є безкоштовним — кожен, хто успішно пройде відбір, здобуває ґрант, що покриє проживання, харчування, експедиції, страхування здоров’я тощо. https://ual.ua/about/

Звичайно, цього року коронавірус додав свої корективи. Студенти наразі навчаються дистанційно, а зустрічаються – малими групами.