У Запорізькому районі Zound festival зібрав на аеродромі любителів електронної музики.

07.07.2019

Фестиваль електронної музики Zound festival відбувся на території аеродрому «Широке», що біля траси Запоріжжя-Дніпро. Організувала фестиваль компанія «Qievdance», за підтримки запорізької влади. Генеральним партнером виступила Громадська організація «Запоріжжя. Платформа спільних дій».

На наймасштабніший фестиваль цього літа з’їхалися українські та світові зірки електронної музики, та завітали близько 7 тис. шанувальників сучасної музики.

-На фестивалі пара десятків виконавців, – каже представник компанії-організатора «Qievdance» Павло Серб. – Велика частина – наші співвітчизники. Насправді відбір був досить скрупульозним і я переконаний, що всі вони – гідні і талановиті. А щоб музично інтегрувати в Європу, увібрати музичні тренди, ми запросили іменитих електронних артистів, яких знають у всьому світі. Жанрово ми себе не обмежували – хотіли показати електронну музику з різних сторін.

-За кожним масштабним проектом стоїть команда – натхненні ідеями і об’єднані спільною метою люди, – зазначила директор ГО «Запоріжжя. Платформа спільних дій» Ірайсат Магомедаліева. – Коли люди об’єднуються навколо класної ідеї, то завжди все виходить добре. Так коротко можна охарактеризувати передісторію фестивалю ZOUND. А історію фестивалю створили артисти електронної сцени зі світовим ім`ям та гості івента, люди, які знають знаються на сучасній музиці та вміють насолоджуватися життям. Впевнена, що такі заходи повинні і будуть ставати візитною карткою Запоріжжя та області.