У Запорізькому парку прогулювався динозавр.

01.06.2019

    У Запоріжжі проходить традиційний «Фестиваль сім’ї». Стартувало свято парадом щасливих сімей. У ньому взяли участь сотні людей, в тому числі, – аніматори і оркестр. Всього відсвяткувати День Захисту дітей прийшло кілька тисяч запорожців.
    У парку працювали більше 200 всіляких локацій. Кожен міг знайти заняття до душі. Одну з найбільших локацій організувала Громадська організація «Платформа спільних дій». Тут проходили майстер-класи з виготовлення еко-сумок і еко-листівок, каліграфії, розпису фігурок із солоного тіста та багато інших.
  – Це вже 7 фестиваль сім’ї, в цьому році також 7 років конкурсу «Ми – це місто», тепер його організовує «Платформа спільних дій», тому ми із задоволенням приєдналися до цього великого свята. Я вважаю, що такі заходи об’єднують не тільки сім’ї, не тільки близьких людей, а й взагалі все співтовариство, все ком’юніті. Ми сьогодні постаралися зробити цікаву програму для дітей. Впевнена, що сьогоднішній день, це – не просто звичайне свято, це – справжнє сімейне свято з непідробним емоціями, – зазначає директор Громадської організації «Платформа спільних дій» Ірайсат Магомедаліева.