У Запоріжжі розвиватимуть волонтерство

05.08.2019

Як зробити волонтерство можливістю для реалізації протягом усього життя – дізналися запоріжці під час Зустрічи волонтерів у рамках всеукраїнської програми «Тур змінотворців». Захід відбувся за підтримки «Запоріжжя. Платформа спільних дій».

– Вся наша діяльність – це проведення великих заходів для міста. Великий відсоток успішності проведення таких заходів залежить від волонтерської команди і від команди організаторів. Тому ми не тільки цінуємо, поважаємо, любимо тих волонтерів, які нам допомагають проводити заходи, але намагаємося їх підтримувати. Від волонтерів, залежить багато чого, якщо вони будуть робити щось не правильно – захід провалиться. Тому сьогодні говоримо про волонтері, як головне героя заходи або про те, чому без волонтерів – не обійтися, – розповідає Ірайсат Магомедаліева.

«Тур змінотворців» – це проект «Української Волонтерської Служби». Організація розвиває волонтерство та волонтерські спільноти в Україні, а також допомагає організаціям знайти волонтерів для різних заходів і надання допомоги людям.