У Запоріжжі обговорили способи подолання соціальних та економічних наслідків пандемії

05.05.2020

На базі хаба «Платформа спільних дій» відбулася онлайн-конференція за участі представників громадських організацій та експертів «Життя після кризи: як представники громадських організацій можуть вплинути на подолання соціальних та економічних наслідків пандемії».

В умовах пандемії і карантину громадські організації перейшли на дистанційну роботу. Програмний менеджер ЗОБФ «Посмішка дитини» Ганна Чернова розповіла, що зараз організація допомагає людям в онлайні, проводять консультації на різні теми, які хвилюють людей в умовах карантину.

Керівник ГО «Запоріжжя. Платформа спільних дій» зазначила, що зараз особливо важливо вибудовувати ефективну взаємодію з активними жителями міста і області. При цьому використовувати сучасні технології та міжнародних експертів.

Взяв участь в онлайн-конференції і регіональний координатор ПРООН по досягненню Цілей розвитку в Запорізькій області Геннадій Устимов. Він розповів, що зараз програма розвитку ООН в різних областях України збирає інформацію про те, що необхідно жителям в період пандемії і після неї.

– Від Запорізької облдержадміністрації ми отримавших заявки на підтрімку малого та середнього бізнесу. Зокрема, це приведення в посткарантінній период ринків до санітарних норм. Також розглядаємо відновлення закладів медичної допомоги, які не є профільнімі, але залучені до

боротьби із пандемією. Ці заклади мають бути відновлені та приведені у відповідний санітарний стан после пандемії. Це один з тих напрямків, які ми зараз розглядаємо для підтримки, в тому чіслі, фінансової.