Творчість на карантині: як працівникам адаптуватися до нових умов

02.10.2020

У Хабі «Платформа спільних дій» відбувся семінар-практикум за участі працівників творчих осередків Запорізької області: викладачі взяли участь у навчанні сучасним методам дистанційної роботи.

Анна Главчєва, менеджерка ГО «Запоріжжя. Платформа спільних дій»: «Оскільки карантин торкнувся всіх сфер нашого життя, а культури, напевно, найбільшою мірою, – у нас зібралися представники сфери культури з різних міст і територіальних громад Запорізької області. Це не перший подібний захід. Наша мета – допомогти працівникам культури розібратися в системі їх роботи в умовах карантину».

Працівники культури зізнаються, карантин застав зненацька, особливо в сільській місцевості та на території ОТГ: не знали, як побудувати свою роботу в нових умовах. До того ж, заважала відсутність матеріально-технічної бази. Багато проблем залишаються актуальними і зараз.

Олена Златова, і.о. директора, зав.відділу КУ «Обласний методичний центр культури і мистецтв» Запорізької облради: «Аби допомогти нашим закладам культури, ми проводили консультації. А потім вони самі почали знаходити нові цікаві форми роботи. Наш практикум має на меті довести, що карантин — це не вирок».

 Під час карантину потрібно працювати по-новому – вважає Олена Златова. Під час семінару спеціалісти обмінялися досвідом роботи із сучасними онлайн-платформами та новими методами дистанційного навчання та своїми кращими практиками.