STEAM-CAMP: реєстрація триває

07.01.2021

Нагадуємо, до 20 січня продовжується реєстрація для участі у Лідерській навчальній програмі для вчителів STEAM-CAMP. Запрошуємо до участі вчителів точних наук.

“Я хочу навчитися бути вчителем, який зацікавить дітей, до якого будуть бігти, а не йти тільки тому, що так потрібно”. Вчителька інформатики Запорізького академічного ліцею «Вибір» Олена Ярова – одна з перших зареєструвалася та надіслала мотиваційне есе для участі у проєкті STEAM-CAMP. Радіємо, що в Запоріжжі на наших очах вже формується ком’юніті проактивних вчителів точних наук, які обов’язково піднімуть викладання STEAM – дисциплін на новий рівень.

Реєстрація для участі у Лідерській навчальній програмі для вчителів STEAM-CAMP триватиме до 20 січня. Запрошуємо до участі вчителів математики, фізики, хімії та інформатики. Заповнюйте анкету за посиланням: https://cutt.ly/KhYxp8T

Участь у проєкті STEAM-CAMP безкоштовна, а за успіше завершення передбачена матеріальна мотивація. Навчання триватиме сім місяців та складатиметься з п’яти тематичних триденних модулів, спрямованих на розвиток soft skills, стратегічного і критичного мислення, лідерських якостей.

Телефон для довідок:(067) 367-88-97. Програма реалізується громадськими організаціями “Запоріжжя. Платформа Спільних Дій”, Криворізька фундація майбутнього, Фонд Развития Мариуполя за підтримки Групи Метінвест.