STEAM-CAMP: прийом заявок подовжено!

20.01.2021

Шановні вчителі математики, фізики, хімії та інформатики Запоріжжя, Маріуполю та Кривого Рогу! Ми продовжуємо прийом заявок на участь в унікальному проєкті STEAM-CAMP до 31 січня!

Разом із кращими експертами ви опануєте найновіші STEAM-підходи у викладанні та станете частиною проактивного ком’юніті. А ваші учні неодмінно полюблять точні науки!

Участь безкоштовна, а за успішне проходження навчання передбачена матеріальна мотивація. Реєструйтеся за посиланням: https://cutt.ly/KhYxp8T

У разі запитань – телефонуйте, будь-ласка: 067 367 88 97

На учасників чекають 5 тематичних триденних модулів в різних формах навчання для розвитку soft skills, стратегічного та критичного мислення, лідерських якостей за участю найкращих експертів у галузях: лідерство у навчанні (liberal arts); сучасні технології у навчанні (онлайн та офлайн); діджиталізація у школі; мислення та робота з інформацією; ефективна комунікація для вчителя-лідера.

Програма реалізується громадськими організаціями “Запоріжжя. Платформа Спільних Дій”, “Фонд розвитку Маріуполя”, “Криворізька фундація майбутнього” за підтримки Групи Метінвест.