Як будувати стосунки без насильства та формувати ціннісне ставлення до природи – про це йшла мова на семінарі у Хабі «Платформа спільних дій».
Проєкт відбувся завдяки гранту програми «Табір активних громадян» від British Counsil. Одна із співавторок – менеджерка Платформи Ксенія Андрєєва. За її словами, ініціатива включає в себе три напрямки:
«Перше, це – ненасильницьке спілкування. Ця тема важлива для студентів, школярів та для кожного з нас. Ми обговорюємо якими методами можна вирішувати конфлікти без насильства. Також ми говоримо про пластик, про те, як світ бореться з пластиком. Ми пропонуємо замість пакетів користуватися еко-торбинками. Третій компонент – мистецтво, це — наш напрямок, тому що нещодавно ми проводили АртФорум і наш хаб можна використовувати, як галерею. Інші компоненти запропонували учасники програми з Дніпра та Чортківа. Це перший наш захід, потім ми можемо змінювати теми, поєднувати їх у воркшопи та проводити важливі заходи у нашому хабі».
Учасниками зустрічі стали запорізькі студенти. Під час семінару вони поспілкувались із психологом про те, як уникати конфліктів та вирішувати їх мирним шляхом. А ще – переглянули соціальний ролік «Історія одного пакету», який Платформа створила разом із київським режисером та учасниками «Еко-форуму – 2019».
Піклування про навколишнє середовище – справа кожного із нас, впевнені учасники семінару. І розпочати слід із відмови від використання поліетиленових пакетів. Тим більше, що текстильні сумки – набагато зручніша альтернатива. А якщо їх ще й розписати спеціальними фарбами, як це зробили учасники ворк-шопу, такі торбинки ще й настрій підійматимуть.