Солодощі для переселенців у рамках проекту “Рятуємо життя”

28.07.2022

Ніхто не знає, скільки триватиме війна. І дуже важливо, щоб люди, які покинули свої домівки, відчували, що їх підтримують і будуть підтримувати і надалі. У Запоріжжі продовжує діяти гуманітарний проект «Рятуємо життя». Цього разу мешканці шелтерів отримали згущене молоко, щоб хоч трохи підсолодити буденність.

Анна Главчева, менеджерка ГО «Запоріжжя. Платформа спільних дій»: «Ця ініціатива не тільки для тих людей, які знайшли прихисток у шелтерах Метінвесту, але й для мешканців міських та обласних центрів. Днями допомогу отримали 2800 людей із 22 шелтерів».

Катерина Чернова, кураторка шелтеру: «У перші дні, коли ми приймали переселенців, то роздавали печиво. І одна жінка тримала його так, щоб жодна крихта не впала. Коли бачиш таке, то розумієш, що для людей це не просто їжа. Ми дуже вдячні нашим партнерам, донорам, що вони допомагають нам робити добрі та корисні справи».

Допомогу надали в межах гуманітарного проєкту «Рятуємо Життя», заснованого Групою Метінвест і ДТЕК у координації з Фондом Ріната Ахметова.