Рятуємо життя: допомога мешканцям студентських гуртожитків

08.09.2022

Ще взимку у гуртожитках ЗНУ та Запорізької Політехніки вирувало лише натхненне студентське життя. Та із початком повномасштабної війни університети гостинно відкрили свої двері також і для вимушених переселенців. Свій прихисток тут знайшли 868 людей, які втікали із зон найактивніших бойових дій.

Сьогодні мешканці гутожитків отримали допомогу в рамках гуманітарного проекту «Рятуємо життя». У продуктових комплексах – набори їжі першої необхідності, які дозволять людям заощадити кошти та порадувати родини смачними стравами. Від початку активних бойових дій Група Метінвест та ДТЕК у координації з Фондом Ріната Ахметова заснувала проект «Рятуємо життя», який діє у Запоріжжі за організаційної допомоги ГО «Запоріжжя. Платформа спільних дій».

В рамках цього проекту вимушені переселенці отримують різнопланову допомогу. Щомісяця з Європи до гуманітарного хабу Метінвесту надходять продукти, товари першої необхідності, засоби гігієни та медикаменти. Волонтери формують продукти і речі першої необхідності в набори, які отримують українці.⬜️

За півроку роботи проект «Рятуємо життя» перетворився на одну з наймасштабніших програм підтримки населення України. Завдяки внескам у фонд Do it together та фінансуванню бізнесів SCM допомогу вже отримали понад 220 тисяч українців.