Різдвяні привітання від запорізьких школярів

21.12.2021

У Запоріжжі визначають переможців традиційного зимового фестивалю

Щороку перед новорічними святами у Запоріжжі відбувається фестиваль-конкурс дитячої творчості «Різдвяні вітання». Організатором є Центр творчості дітей та юнацтва Олександрівського району. Захід проводять уже 19 рік поспіль.

Цьогорічний фестиваль-конкурс «Різдвяні привітання» проходить у Хабі Платформа: через пандемію коронавірусу та карантинні обмеження фестиваль проводять в онлайн-форматі.

Цього року участь у фестивалі-конкурсі взяли близько сотні учасників із восьми міських позашкільних навчальних закладів. Серед них вихованці Центр дозвілля дітей та юнацтва Вознесенівського району, Комунарського районного центру молоді та школярів, Центру науково-технічної творчості молоді «Політ», Центру естетичного виховання Хортицького району, позашкільного навчального закладу «Станція юних техніків», Центр творчості дітей та юнацтва Олександрівського району.

Головна мета проведення конкурсу, за словами організаторів, — це розвиток творчого потенціалу у дітей та визначення найталановитіших вихованців.

Тематика дитячих робіт – Різдво, народні традиції святкування Нового року, зимові гуляння, казки з різдвяною тематикою. Журі оцінює роботи за декількома критеріями — відповідність до тематики конкурсу, емоційність виконання роботи, різноманітність художніх прийомів. Але найголовніше – розглянути талант дитини.

Тетяна Єншуєва, голова Спілки дизайнерів Запоріжжя, доцент кафедри «Дизайн» Національного університету «Запорізька політехніка»: «У складі журі фестивалю-конкурсу я вже не перший рік. Мені дуже цікаво спостерігати за учасниками, я бачу у них перспективу майбутніх наших студентів. Для мене головний критерій оцінки конкурсанта — це талант від Бога».

Яна Резниченко, директорка Центру творчості дітей та юнацтва Олександрівського району: «Фестиваль-конкурс «Різдвяні привітання» проводиться вже 19 рік поспіль з метою популяризації авторських творів з декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва. Завдання фестивалю полягає у виявленні талановитих вихованців, колективів та педагогів, а також у вихованні поваги до української культури, народної творчості та традицій».