Riverman

08.07.2019

7 липня у Запоріжжя пройшов перший старт серії запливів Riverman. У заході взяли участь 773 плавця, що зробило Riverman Zaporizhzhia найбільшим з усіх українських стартів з плавання. Всього до Запоріжжя завітали гості з 10 областей України та три учасники з-за кордону (Румунія, Польща, Росія).

Крім того, на Riverman Zaporizhzhia був встановлений рекорд з кількості плавців, що перепливли Дніпро (дистація 1 км) – 523 учасники запливу. Це найбільша кількість плавців, що подолали Дніпро за всю історію нашої країни! Учасники запливу на 1 км форсували Дніпро з легендарного острову Хортиця.

У спринт-дистанції та естафеті сумарно взяли участь 250 плавців. Також на Riverman 250 дітей подолали свою дитячу естафету. А найсташому учаснику Riverman було 77 років!

Організатори забезпечили високий рівень безпеки учасників на воді – на змаганнях дежурили 60 волонтерів, 23 сапи та додаткові човни рятівників. Професійно облаштовані старт, фініш та спортивне містечко Riverman дозволили взяти участь у змаганнях і людям з обмеженими можливостями.

Організатором заходу виступила організація Live.Love Swim за підтримки ПАТ “Запоріжсталь” і Громадської організації “Запоріжжя. Платформа спільних дій”.