«Простір 2021»: запорізькі школярі беруть участь в еко-конкурсі

01.12.2021

У Хабі Платформа відбувся захист конкурсних робіт учасників проекту “Простір 2021”

Організатори конкурсу – представництво громадської спілки “Зелений центр Метінвест” у м. Запоріжжя. Мета конкурсу – мотивувати заклади загальної середньої освіти та позашкільної освіти проводити заходи екологічного напрямку, формувати екологічну культуру дітей, сприяти поліпшенню екологічного становища через благоустрій і озеленення території закладу освіти.

Олександр Балаба, Директор представництва ГС “Зелений центр Метінвест” у м. Запоріжжя: “Конкурс “Простір” — це пілотний проєкт, який вперше проходить у Запоріжжі”. Він надзвичайно актуальний на сьогодні. Освіта для нас завжди у пріоритеті, тому я вважаю, що в майбутньому ми будемо ще більше уваги приділяти саме освітнім проєктам та екологічному вихованню. А цей проєкт стане своєрідним індикатором позитивних змін у нашому місті”

Ірайсат Магомедалієва, директор ГО “Запоріжжя. Платформа спільних дій”: “Дуже приємно, що запорізькі школи так активно беруть участь у конкурсі. Я впевнена, що справа не тільки у гарних подарунках від “Зеленого центру Метінвест”. А в тому, що змінюється ставлення всього суспільства до екологічної культури. Сьогодні навіть учні молодших класів знають, що потрібно сортувати сміття, не викидати батарейки у контейнери, берегти природу та відповідально ставитися до всього навкруги. Школам є чим пишатися та про, що розповісти під час захисту своїх презентації у Хабі Платформа.

У конкурсі “Простір 2021” беруть участь 39 запорізьких закладів освіти. За умовами конкурсу школи мали провести екологічний захід, а також подати звіт про екологічну діяльність школи за останні два роки. Не останню роль на шляху до перемоги відіграє презентація діяльності та захист конкурсної роботи перед членами журі.

За словами організаторів конкурсу “Простір 2021”, з 39 учасників оберуть трьох переможців. Їх визначать наступного тижня. Школи, які переможуть у конкурсі, отримають на своїй території майданчик для проведення відкритих занять на свіжому повітрі. «Зелений Центр Метінвест Запоріжжя” повністю обладнає цей майданчик, аби дітям було зручно там займатися. Обладнати їх планують весною 2022 року.