Специалізований міжнародний екологічний форум «Еко Форум»

    «Еко Форум – 2019» – це консолідації діяльності промислових підприємств, громадськості, влади для забезпечення сприятливого навколишнього середовища, раціонального використання природних ресурсів, залучення інвестицій в екологічні проекти.

У 2019 році співорганізатором “Еко Форуму” стала ГО «Запоріжжя. Платформа спільних дій», яка взяла на себе проведення одного з трьох тематичних напрямків – «Екологія і люди. Персональна екологічна відповідальність: освіта, мислення і дії в стилі «еко». Напрямок охопив всі аспекти повсякденного життя кожного сучсаного громадянина і можливості його внеску екології та довкілля кожного дня.

В напрямку “Екологія і місто” було комплексно розглянуто питання сучасного сталого розвитку міст, починаючи від створення безпечного середовища, розвитку зеленої інфраструктури, управління муніципальними відходами до вирішення екологічних питань.

Напрямок “Екологія та бізнес” увібрав дискусії щодо екологічної безпечної діяльності підприємств та організацій, питання мінімізації їх впливу на довкілля.