ArtForum – мистецька подія національного масштабу

Мистецький форум ArtForum покликаний підтримати українську культуру, вкотре нагадати про наші спільні цінності, побачити митців, імена, які на повний голос заявляють про Україну світові.Захід об’єднує на своїх майданчиках провідних авторів та авторок художньої літератури,есеїстки, живопису, плакатної графіки, кінематографу і традиційного українського мистецтва (витинанки, вироби з лози).

Ірайсат Магомедалієва: “Підтримка та розвиток культури завжди були одним із головних напрямків роботи Платформи. Тим більше, що у Запоріжжі відбувається не так багато подібних заходів. Культура – це не абстрактне явище для обраних, а те, що дозволяє кожен день жити особливо, те, що мотивує та надихає. Духовний початок об’єднує та дозволяє нації твердо стояти на ногах”. 

Учасники виставок та дискусій – це коло людей, які формують світовий імідж України,
розбудовують постколоніальну спадщину, впроваджують нові стратегії популяризації проектів,
протидіють інформаційній війні. Експертне коло, яким пишаються та надихаються тисячі
українців по всій країні.

Провідны теми АртФоруму: ефективний менеджмент, конструктивні кроки у подолання гуманітарної та
економічної кризи, ефективна промоція, розвиток регіональних ініціатив. Сподіваємося, що
цей провідний фаховий досвід агентів позитивних змін у суспільстві подарує крила новим
актуальним проектам як в Запоріжжі, так і в інших містах. Паралелельно із цим Мистецький
форум пропонує знайомство з кращими зразками українського мистецтва, яке представлять
самі митці, а також наші музейні партнери.

Організатори:

ГО “Запоріжжя. Платформа спільних дій”

“PR-M Агенція”

Національний заповідник “Хортиця”

Dmytro Bulanov creative buro

Національний Союз художників України

Pereklad Бюро

Сталевий Кубок Запоріжжя – це свято для всіх, у кого є велосипед! Це те, що об’єднує тисячі спортсменів зі всієї України!

  •  Велопарад
  •  Гонка елімінатор (на гірських велосипедах)
  •  Гонка крітеріум (на шосейних велосипедах)
  •  Безкоштовне ТО для ваших байків
  •  Майстер-класи
  •  Лекції від цікавих спікерів
  •  Активні розваги для всієї родини
  •  Дитячі естафета

Сумарний призовий фонд змагань — 70,000 грн!

Riverman – це серія стартів на річках для плавців-любителів та професіоналів. Це змагання європейського рівня та з європейськими цінностями: взаємоповаги, рівних можливостей для всіх та популяризації здорового способу життя!

7 липня 2019 р. у Запоріжжі пройшов перший старт серії запливів Riverman. У заході взяли участь 773 плавця, що зробило Riverman Zaporizhzhia найбільшим з усіх українських стартів з плавання. Всього до Запоріжжя завітали гості з 10 областей України та три учасники з-за кордону (Румунія, Польща, Росія).

Крім того, на Riverman Zaporizhzhia був встановлений рекорд з кількості плавців, що перепливли Дніпро (дистація 1 км) – 523 учасники запливу. Це найбільша кількість плавців, що подолали Дніпро за всю історію нашої країни! Учасники запливу на 1 км форсували Дніпро з легендарного острову Хортиця.

    «Еко Форум – 2019» – це консолідації діяльності промислових підприємств, громадськості, влади для забезпечення сприятливого навколишнього середовища, раціонального використання природних ресурсів, залучення інвестицій в екологічні проекти.

У 2019 році співорганізатором “Еко Форуму” стала ГО «Запоріжжя. Платформа спільних дій», яка взяла на себе проведення одного з трьох тематичних напрямків – «Екологія і люди. Персональна екологічна відповідальність: освіта, мислення і дії в стилі «еко». Напрямок охопив всі аспекти повсякденного життя кожного сучсаного громадянина і можливості його внеску екології та довкілля кожного дня.

В напрямку “Екологія і місто” було комплексно розглянуто питання сучасного сталого розвитку міст, починаючи від створення безпечного середовища, розвитку зеленої інфраструктури, управління муніципальними відходами до вирішення екологічних питань.

Напрямок “Екологія та бізнес” увібрав дискусії щодо екологічної безпечної діяльності підприємств та організацій, питання мінімізації їх впливу на довкілля.

12 березня 2019 року відбувся урочистий старт конкурсу соціальних проектів «Ми – це місто», організованого комбінатом «Запоріжсталь». На реалізацію кращих соціальних ідей запорожців в 2019 році виділено 7 млн ​​гривень, кошти спрямовані запорізькими підприємствами Метінвесту – ПАТ «Запоріжсталь», ПАТ «Запоріжвогнетрив», ПрАТ «Запоріжкокс» і Запорізьким ливарно-механічним заводом.