Проект «Освітній кластер – конкурентний робітник»: учасники проекту обмінялись досвідом

26.03.2021

Покращити якість технічної освіти: з цією метою у Запоріжжі та Маріуполі запустили проект  «Освітній кластер – конкурентний робітник». Його організатори – громадські організації «Запоріжжя. Платформа спільних дій» та «Фонд розвитку Маріуполю».

В рамках проекту в Запоріжжі провели дослідження, яке показує, чого не вистачає молодим фахівцям, тільки що закінчили навчальний заклад з технічної спеціальності. Результатами цього дослідження поділилися з маріупольськими колегами. Зустріч пройшла у форматі відеоконференції в Хабі Платформа.

Ірайсат Магомедалієва, директор ГО «Запоріжжя. Платформа спільних дій»: «Мы очень рады быть партнерами совместно с запорожскими и мариупольскими учебными заведениями в этом проекте. Было очень интересно понять, что все-таки беспокоит молодежь, которая хочет заниматься и развиваться в направлении технического образования. Уверена, что это не последний проект, который отвечает запросам и вызовам сферы образования в Запорожье и области».

Участь у онлайн-зустрічі взяли представники Запорізького політехнічного центру професійно-технічної освіти, Маріупольського професійного ліцею автотранспорту та інших навчальних закладів. Вони поділилися досвідом підготовки кваліфікованих фахівців.

В рамках проекту планують розробити нові навчальні програми з технічних спеціальностей, які будуть відповідати запитам ринку. Це допоможе молоді отримати запрошення на роботу, а підприємствам – не витрачати час на навчання молодих фахівців.