Проект «Наука – це вона» здобув перемогу у премії НЮХ 2021 від медіапроєкту «Заборона»

27.01.2022

Освітній арт-проєкт “Наука – це вона” став одним із головних чейнджмейкерів року та отримав премію НЮХ 2021.

Медіапроєкт «Заборона» другий рік поспіль складає список людей та ініціатив, що трансформують суспільні правила чи сприяють змінам в Україні. Премія має назву НЮХ, тому що відзначає тих, хто прислухається до проблем в суспільстві й реагує на них.

Переможці премії обиралися шляхом голосування на сайті «Заборони» з 21 грудня по 10 січня включно. Всі охочі могли віддати голос за будь-яку ініціативу в одній із 10 категорій.

Просвітницький проєкт «Наука – це вона» отримав 30 відсотків голосів у категорії «Видимість», що відзначає ініціативи та людей, які вплинули на підвищення толерантності у суспільстві.

Виставку «Наука — це вона» презентували у Хабі «Платформа спільних дій» в рамках урочистого підведення підсумків масштабного освітнього проєкту «Лідерська програма для вчителів Steam-Camp» для запорізьких вчителів точних наук.

Експозиція просвітницького арт-проєкту «Наука — це вона» організована благодійною освітньою ініціативою STEM is FEM за підтримки міжнародних організацій ООН Жінки в Україні та Дитячого фонду ООН в Україні (ЮНІСЕФ). STEM is FEM — це освітній проєкт популяризації STEM-спеціальностей серед дівчат.

Проєкт є частиною кампанії ООН Жінки «Покоління рівності» з популяризації гендерного паритету серед молоді та забезпечення лідерства жінок в технологіях та інноваціях.

На виставці можна було ознайомитися із 12 портретами успішних українських науковиць, яких зобразили сучасні українські ілюстратори, та з есе про кожну із цих постатей.

Відкриття виставки відбулося за підтримки компанії Метінвест у рамках проєкту Steam-Camp у Запоріжжі, Маріуполі та Кривому Розі.