Представник найщасливішого королівства відкрив запорожцям секрет ідеальної школи майбутнього.

04.04.2019

Такур Паудіель, реформатор з найщасливішою країни світу поділився досвідом із запорожцями. Візит організувала громадська організація «Запоріжжя. Платформа Спільних Дій ».


Такур Паудіель – автор концепції «Зеленої школи», на якій заснована інноваційна система освіти Бутану. Вона зіграла важливу роль в утвердженні Бутану як самого щасливого держави світу. Тут навіть є таке поняття, як Валове національне щастя, яким вимірюють благополуччя громадян.
Зарубіжний політик провів у Запоріжжі ряд зустрічей – зі школярами, вчителями та простими жителями міста. Він розповів про систему освіти в Бутані, «Зеленої школі» та відповів на всі питання запорожців.
За словами керівника громадської організації «Запоріжжя. Платформа Спільних Дій» Ірайсат Магомедалієвої, такі зустрічі дуже важливі, адже завдяки ним запорожці можуть отримати нові знання і зробити наше місто кращим.
– Одна з завданням нашої організації – запрошувати якомога більше цікавих людей в Запоріжжі, тому що загальна наша мета – спільними зусиллями зробити наше місто кращим, – зазначила Ірайсат Магомедаліева. – Я абсолютно впевнена, що такі заходи є потрібними та важливими.
Я бачу відгук з боку представників департаменту освіти, вчителів, бачила емоції в очах дітей на сьогоднішній зустрічі. Також було дуже приємно розділити емоції нашого гостя вчора на Хортиці і на комбінаті «Запоріжсталь».