Почати знову посміхатися. У Запоріжжі підтримують вимушених переселенців

21.04.2022

У Хабі Платформа продовжує працювати Центр реінтеграції Метінвест, де вимушені переселенці із Маріуполю отримують допомогу із працевлаштуванням, медичну та психологічну підтримку.

Маленька Ангеліна приходить до Хабу із мамою та братиком. Дівчинка вже опанувала нове хобі — скрапбукінг. За допомогою ножиць і паперу у Ангеліни вийшли чудові поробки.Ангеліна разом із родиною врятувалася із блокадного Маріуполя. Їх будинку більше немає. Мама дівчинки розповіла, що їм довелося тікати через Бердянськ. Виїхали в кінці березня. З собою взяти не вдалося жодних речей, а сама дорога тривала понад 12 годин.

Александрія, мати Ангеліни: «На жаль, у мене там лишилися ще батьки, родичі, і ця тривога за них не дає спокою. Зараз психолог допомагає розпочати жити хоча б сьогодні, і вже потім дивитися в майбутнє і ці тривоги прибрати. Діти займаються арттерапією, я займаюсь з психологом». Александрія зізнається, що за підтримки фахівців вже починає адаптуватись. І замість постійних сліз – повертається посмішка.