Платформа підтримує проєкт «Озелення України»

01.10.2020

17 жовтня 2020 року українці висадять 1 000 000 дерев за одну добу: таким чином створять колективну історію успіху, встановлять рекорд та зроблять навколишній світ краще. Платформа спільних дій – партнер ініціативи.

Ірайсат Магомедалієва, директор ГО “Запоріжжя. Платформа спільних дій”: «Вся философия «Платформы” в том, что нужно объединяться в созидательных правильных проектах, меняющих жизнь Запорожья, области и каждого жителя. Такой проект, как «Озеленение Украины», когда весь мир объединяется вокруг того, чтобы сделать нашу планету чище и лучше, точно не мог пройти мимо нас. Цель этой акции не только в том, чтобы посадить деревья, а чтобы у каждого дерева был свой хозяин. А когда мы в ответе за то, что делаем, это всегда получается лучше»

Садженці дерев планують висадити у Хортицькому, Вознесенівському, Олександрівському, Комунарському та Шевченківському районах. Породи дерев для висадки допомагає підібрати фахівець. Загалом у Запорізькій області в рамках проєкту висадять близько 150 тисяч саджанців. Одночасно дерева будуть висаджувати в інших областях України.

Проєкт «Озеленення України» – частина глобальної ініціативи з висаджування дерев у 100 країнах світу, про яку на початку року оголосили на Економічному форумі у Давосі. Ініціатори проєкту в Україні – засновник найбільшого ділового клубу CEO Club Ukraine Сергей Гайдайчук (Sergey Gaydaychuk), генеральний директор Книга Рекордів України Ганна Крисюк. Співорганізатор у Запорізькій області – співвласник HD-group Борис Шестопалов.