“Освітній кластер – конкурентний робітник”

«Освітній кластер – конкурентний робітник» – це проект широкого партнерства громадських організацій, освітній закладів та підприємств Маріуполю та Запоріжжя (ГО «Фонд розвитку Маріуполю», ГО «Запоріжжя. Платформа спільних дій», Маріупольський центр зайнятості, ТОВ «Метинвест- Промсервіс», ТОВ «МК Азовсталь», ТОВ «HarvEst», Маріупольський професійний ліцей автотранспорту, ПАТ «Запоріжсталь», Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти». Проект реалізується в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу (ЄС).

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань ґендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Мета проекту «Освітній кластер – конкурентний робітник» – створення умов для покращення працевлаштування молоді та підвищення конкурентоспроможності випускників із врахуванням запитів місцевих роботодавців (отримання додаткової освіти, перекваліфікації фахівців для отримання професій, що користуються попитом у роботодавців), через актуалізацію потреб, розробку нових короткострокових та оновлення існуючих навчальних програм, вдосконалення матеріально-технічної бази Маріупольського професійного ліцею автотранспорту, пілотування навчальних програм, обмін кращими практиками побудови публічно-приватного партнерства у Маріуполі та Запоріжжі.