Мистецько-просвітницька експозиція “Наука – це вона”

«Наука – це вона» – це мистецько-просвітницька експозиція, що складається із 12 портретів видатних українських науковиць, створених сучасними ілюстратор(к)ами – Анною Іваненко, Анною Сарвірою, Ольгою Дегтярьовою, Євгенією Полосіною та Сергієм Майдуковим. Кожну роботу супроводжує не звичайний підпис, а есе-переможець національного конкурсу, в якому брали участь дівчата з усієї України віком від 14 до 21 року. У своїх творах дівчата створювали справжні літературні шедеври, в яких висвітлювали життєвий та науковий шлях героїнь, їх внесок у розвиток науки та суспільства, власні роздуми щодо їхніх постатей.

Відкриття виставки у Запоріжжі відбулось 30 червня в рамках STEAM-CAMР – лідерської освітньої програми для вчителів – в партнерстві з громадськими організаціями «Фонд розвитку Маріуполя», «Криворізька фундація майбутнього» та «Запоріжжя. Платформа спільних дій» за підтримки компанії Метінвест.

«Наука – це вона» – просвітницький арт-проєкт, організований благодійною освітньою ініціативою STEM is FEM за підтримки міжнародних організацій ООН Жінки в Україні та Дитячого фонду ООН в Україні (ЮНІСЕФ) та є частиною кампанії ООН Жінки «Покоління рівності» з популяризації гендерного паритету серед молоді та забезпечення лідерства жінок в технологіях та інноваціях.