Riverman

Riverman – це наймасштабніший Open Water Swim в Україні!

Свято спорту об’єднало в одному місці тисячу професійних плавців і спортсменів, а також аматорів, які зважилися випробувати свої сили і подолати страхи. Організатором заходу виступає організація LIVE.LOVE Swim за підтримки ПАТ «Запоріжсталь» і громадської організації «Запоріжжя. Платформа спільних дій».

 

  «Еко Форум» – це консолідації діяльності промислових підприємств, громадськості, влади для забезпечення сприятливого навколишнього середовища, раціонального використання природних ресурсів, залучення інвестицій в екологічні проекти.

    З 2017 Запоріжжя щорічно проходить Туристичний бізнес-форум. Протягом двох днів кращі експерти в сфері туризму обговорюють нові тренди і тенденції в туристичній галузі. Туристичний форум збирає сотні профільних спікерів, десятки громадських організацій, туроператорів і представників туристично привабливих об’єктів України.

    Фестиваль електронної музики Zound – це найгучніша подія літа у південному регіоні країни. Уперше на півдні України, у селі Широкому, відбулось настільки масштабне дійство, яке зібрало біля 7000 меломанів меломанів і любителів потанцювати не тільки із Запоріжжя, а й з усіх довколишніх регіонів. Два дні, дві ночі, дві сцени, і найвідоміші артисти світової електронної сцени – ATB, Booka Shade, Sander van Doorn, Omnia, Oliver Huntemann та інші!

Організувала фестиваль компанія «Qievdance», за підтримки запорізької влади. Генеральним партнером виступила Громадська організація «Запоріжжя. Платформа спільних дій».

    «Zaporizhzhia Jazzy» – це грандіозний фестиваль атмосферної музики, який проходить в Запоріжжі з 2017 року. У програмі – багато чудової музики на двох сценах, дитяча зона, фестиваль вуличної їжі, фотозоні, оглядовий майданчик з гарним видом. У різні роки хедлайнерами фестивалю були такі артисти як Jamala, ТНМК, Pianoboy. «Zaporizhzhia Jazzy» організовує департамент культури і туризму Запорізької міської ради за підтримки ГО «Запоріжжя. Платформа Спільних Дій». Генеральний партнер – ПАТ «Запоріжсталь».

 

«Ми – це місто», один із наймасштабніших конкурсів соціальних ініціатив країни, був ініційований ПАТ «Запоріжсталь» у 2013 р. У 2015 році до участі приєдналися підприємства Групи Метінвест – «Запоріжвогнетрив» і «Запоріжкокс», а в 2018-м – Запорізький ливарно-механічний завод. Організаційну підтримку надає «Платформа спільних дій».

За 7 років існування «Ми – це місто» до конкурсу подано 1653 заявки на участь. У минулі сезони підтримано 230 із них. Загальний бюджет конкурсу сягнув 23 мільйонів гривень, які вкладено в інфраструктуру, волонтерство і патріотизм, культуру, освіту і спорт Запоріжжя та області.

https://wearecity.zp.ua/