ТАТО Хаб

ТАТО Хаб – це всеукраїнський проект школи батьківства, який створено в рамках проєкту “Трамплін до рівності”, що реалізується UNFPA у партнерстві з офісом Віцепрем’єрки з питань Європейської та Євроатлантичної інтеграції України за фінансової підтримки Швеції.

В Запоріжжі проект реалізується фондом Посмішка ЮА за підтримки Управління по роботі з молоддю та сім’єю Запорізької міської ради, Запорізького міського центру соціальних служб та ГО “Платформа спільних дій. Запоріжжя”.

Master of Public Administration – це системна освітня програма, що триває 2 роки та зорієнтована на практичному застосуванні інноваційних знань та навичок, необхідних для розвитку сучасних міст.

Учасники програми – керівники муніципальної влади, що переходять від тактичної до стратегічної
ролі й залучені до кросфункціонального прийняття рішень.

Автором проєкту МРА є Група Метінвест. Серед партнерів – ГО “Запоріжжя. Платформа спільних дій”.

Довідка: За основу проекту взято акредитовану програму MPA, яка доповнена відповідно до вимог та задач, що постають перед українськими містами. До створення програми залученно провідних експертів України у сфері міського управління. Програма MPA сприяє залученню міжнародних донорів до спільної реалізації стратегічних проєктів, які розробляють учасники, щоб забезпечити зелений розвиток міст, їхнє соціально-економічне зростання, а також створити кращі умови для навчання та розвитку місцевих громад.

 

«Освітній кластер – конкурентний робітник» – це проект широкого партнерства громадських організацій, освітній закладів та підприємств Маріуполю та Запоріжжя (ГО «Фонд розвитку Маріуполю», ГО «Запоріжжя. Платформа спільних дій», Маріупольський центр зайнятості, ТОВ «Метинвест- Промсервіс», ТОВ «МК Азовсталь», ТОВ «HarvEst», Маріупольський професійний ліцей автотранспорту, ПАТ «Запоріжсталь», Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти». Проект реалізується в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу (ЄС).

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань ґендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Мета проекту «Освітній кластер – конкурентний робітник» – створення умов для покращення працевлаштування молоді та підвищення конкурентоспроможності випускників із врахуванням запитів місцевих роботодавців (отримання додаткової освіти, перекваліфікації фахівців для отримання професій, що користуються попитом у роботодавців), через актуалізацію потреб, розробку нових короткострокових та оновлення існуючих навчальних програм, вдосконалення матеріально-технічної бази Маріупольського професійного ліцею автотранспорту, пілотування навчальних програм, обмін кращими практиками побудови публічно-приватного партнерства у Маріуполі та Запоріжжі.

«Хортиця – втілення мрій» – це конкурс ідей серед студентів Запорізького національного університету, як удосконалити Хортицю. Це спільний проєкт ГО «Запоріжжя. Платформа спільних дій», ПАТ «Запоріжсталь» Групи Метінвест та Національного заповідника «Хортиця».

Кінотеатр без квитків, без даху та будь-яких інших обмежень. Із 2020 року ГО “Запоріжжя. Платформа спільних дій” проводить показ українських стрічок та мультфільмів просто неба у рамках проекту “КіноПлатформа”.

Унікальний для Запоріжжя фестиваль дитячої творчості та літератури проходить із 2019 року. Тисячі жителів і гостей міста, діти і дорослі відвідують креативні майстер-класи, знайомляться з новинками дитячої літератури, дивяться вистави і беруть участь в конкурсах.

«Наука – це вона» – це мистецько-просвітницька експозиція, що складається із 12 портретів видатних українських науковиць, створених сучасними ілюстратор(к)ами – Анною Іваненко, Анною Сарвірою, Ольгою Дегтярьовою, Євгенією Полосіною та Сергієм Майдуковим. Кожну роботу супроводжує не звичайний підпис, а есе-переможець національного конкурсу, в якому брали участь дівчата з усієї України віком від 14 до 21 року. У своїх творах дівчата створювали справжні літературні шедеври, в яких висвітлювали життєвий та науковий шлях героїнь, їх внесок у розвиток науки та суспільства, власні роздуми щодо їхніх постатей.

Відкриття виставки у Запоріжжі відбулось 30 червня в рамках STEAM-CAMР – лідерської освітньої програми для вчителів – в партнерстві з громадськими організаціями «Фонд розвитку Маріуполя», «Криворізька фундація майбутнього» та «Запоріжжя. Платформа спільних дій» за підтримки компанії Метінвест.

«Наука – це вона» – просвітницький арт-проєкт, організований благодійною освітньою ініціативою STEM is FEM за підтримки міжнародних організацій ООН Жінки в Україні та Дитячого фонду ООН в Україні (ЮНІСЕФ) та є частиною кампанії ООН Жінки «Покоління рівності» з популяризації гендерного паритету серед молоді та забезпечення лідерства жінок в технологіях та інноваціях.

STEM is FEM – це освітній проект популяризації STEM-спеціальностей серед дівчат. У Запоріжжі у парнерстві із ГО «Запоріжжя. Платформа спільних дій» та Компанії Метінвест відбувся перший виїзний модуль проекту, присвячений темі металургії.

Школярки зі всієї України протягом двох днів дізнавалися найцікавіше про металургію, спілкувалися із ТОП-спікерками галузі та представницями міжнародних організацій, відвідали «Запоріжсталь» та розробили власні проекти.

“Практична школа ОСББ” – це освітній проєкт, мета якого – дати базові знання представникам ОСББ в практичних питаннях діяльності об’єднань.

Проєкт спрямований на всебічне спеціалізоване навчання голів правління ОСББ та передбачає проведення серії занять, майстер-класів, онлайн-конференцій на базі Хабу Платформа, а також  виїзних заходів.

Протягом занять учасники проєкту “Практична школа ОСББ” отримають ґрунтовні теоретичні знання про особливості керування об’єднанням співвласників, дізнаються про можливості залучення додаткових коштів, відвідають виїзні екскурсії до будинків ОСББ, які вже довели свою ефективність.

Співорганізаторами проєкту є ГО «Запоріжжя. Платформа спільних дій», Громадська спілка  «Об’єднання ЖБК, ОСББ «Вікторія», Громадська спілка «Зелений центр Метінвест Запоріжжя».

“HUB Platforma CUP” – це триденний турнір із кіберспорту, що відбувається у Хабі Платформа.

Команди грають на «Playstatiоn 4» у «FIFA 20».

«FIFA 20» — це комп’ютерна гра у жанрі симулятора футболу, що розробляється студією ЕA Canada, що входить до корпорації Еlectronic Arts. Змагання із кіберфутболу проводять під патронатом Української Асоціації футболу. Існує навіть Національна збірна України із кіберфутболу.