ArtForum – мистецька подія національного масштабу

Мистецький форум ArtForum покликаний підтримати українську культуру, вкотре нагадати про наші спільні цінності, побачити митців, імена, які на повний голос заявляють про Україну світові.Захід об’єднує на своїх майданчиках провідних авторів та авторок художньої літератури,есеїстки, живопису, плакатної графіки, кінематографу і традиційного українського мистецтва (витинанки, вироби з лози).

Ірайсат Магомедалієва: “Підтримка та розвиток культури завжди були одним із головних напрямків роботи Платформи. Тим більше, що у Запоріжжі відбувається не так багато подібних заходів. Культура – це не абстрактне явище для обраних, а те, що дозволяє кожен день жити особливо, те, що мотивує та надихає. Духовний початок об’єднує та дозволяє нації твердо стояти на ногах”. 

Учасники виставок та дискусій – це коло людей, які формують світовий імідж України,
розбудовують постколоніальну спадщину, впроваджують нові стратегії популяризації проектів,
протидіють інформаційній війні. Експертне коло, яким пишаються та надихаються тисячі
українців по всій країні.

Провідны теми АртФоруму: ефективний менеджмент, конструктивні кроки у подолання гуманітарної та
економічної кризи, ефективна промоція, розвиток регіональних ініціатив. Сподіваємося, що
цей провідний фаховий досвід агентів позитивних змін у суспільстві подарує крила новим
актуальним проектам як в Запоріжжі, так і в інших містах. Паралелельно із цим Мистецький
форум пропонує знайомство з кращими зразками українського мистецтва, яке представлять
самі митці, а також наші музейні партнери.

Організатори:

  • ГО “Запоріжжя. Платформа спільних дій”
  • “PR-M Агенція”
  • Національний заповідник “Хортиця”
  • Dmytro Bulanov creative buro
  • Національний Союз художників України
  • Pereklad Бюро

 

Riverman – це наймасштабніший Open Water Swim в Україні!

Свято спорту об’єднало в одному місці тисячу професійних плавців і спортсменів, а також аматорів, які зважилися випробувати свої сили і подолати страхи. Організатором заходу виступає організація LIVE.LOVE Swim за підтримки ПАТ «Запоріжсталь» і громадської організації «Запоріжжя. Платформа спільних дій».

 

  «Еко Форум» – це консолідації діяльності промислових підприємств, громадськості, влади для забезпечення сприятливого навколишнього середовища, раціонального використання природних ресурсів, залучення інвестицій в екологічні проекти.

    З 2017 Запоріжжя щорічно проходить Туристичний бізнес-форум. Протягом двох днів кращі експерти в сфері туризму обговорюють нові тренди і тенденції в туристичній галузі. Туристичний форум збирає сотні профільних спікерів, десятки громадських організацій, туроператорів і представників туристично привабливих об’єктів України.

    Фестиваль електронної музики Zound – це найгучніша подія літа у південному регіоні країни. Уперше на півдні України, у селі Широкому, відбулось настільки масштабне дійство, яке зібрало біля 7000 меломанів меломанів і любителів потанцювати не тільки із Запоріжжя, а й з усіх довколишніх регіонів. Два дні, дві ночі, дві сцени, і найвідоміші артисти світової електронної сцени – ATB, Booka Shade, Sander van Doorn, Omnia, Oliver Huntemann та інші!

Організувала фестиваль компанія «Qievdance», за підтримки запорізької влади. Генеральним партнером виступила Громадська організація «Запоріжжя. Платформа спільних дій».

    «Zaporizhzhia Jazzy» – це грандіозний фестиваль атмосферної музики, який проходить в Запоріжжі з 2017 року. У програмі – багато чудової музики на двох сценах, дитяча зона, фестиваль вуличної їжі, фотозоні, оглядовий майданчик з гарним видом. У різні роки хедлайнерами фестивалю були такі артисти як Jamala, ТНМК, Pianoboy. «Zaporizhzhia Jazzy» організовує департамент культури і туризму Запорізької міської ради за підтримки ГО «Запоріжжя. Платформа Спільних Дій». Генеральний партнер – ПАТ «Запоріжсталь».

 

«Ми – це місто», один із наймасштабніших конкурсів соціальних ініціатив країни, був ініційований ПАТ «Запоріжсталь» у 2013 р. У 2015 році до участі приєдналися підприємства Групи Метінвест – «Запоріжвогнетрив» і «Запоріжкокс», а в 2018-м – Запорізький ливарно-механічний завод. Організаційну підтримку надає «Платформа спільних дій».

За 7 років існування «Ми – це місто» до конкурсу подано 1653 заявки на участь. У минулі сезони підтримано 230 із них. Загальний бюджет конкурсу сягнув 23 мільйонів гривень, які вкладено в інфраструктуру, волонтерство і патріотизм, культуру, освіту і спорт Запоріжжя та області.

https://wearecity.zp.ua/