Конкурс ідей соціальних проектів «Хортиця – втілення мрій»

«Хортиця – втілення мрій» – це конкурс ідей серед студентів Запорізького національного університету, як удосконалити Хортицю. Це спільний проєкт ГО «Запоріжжя. Платформа спільних дій», ПАТ «Запоріжсталь» Групи Метінвест та Національного заповідника «Хортиця».

Кінотеатр без квитків, без даху та будь-яких інших обмежень. Із 2020 року ГО “Запоріжжя. Платформа спільних дій” проводить показ українських стрічок та мультфільмів просто неба у рамках проекту “КіноПлатформа”.

Унікальний для Запоріжжя фестиваль дитячої творчості та літератури проходить із 2019 року. Тисячі жителів і гостей міста, діти і дорослі відвідують креативні майстер-класи, знайомляться з новинками дитячої літератури, дивяться вистави і беруть участь в конкурсах.

«Наука – це вона» – це мистецько-просвітницька експозиція, що складається із 12 портретів видатних українських науковиць, створених сучасними ілюстратор(к)ами – Анною Іваненко, Анною Сарвірою, Ольгою Дегтярьовою, Євгенією Полосіною та Сергієм Майдуковим. Кожну роботу супроводжує не звичайний підпис, а есе-переможець національного конкурсу, в якому брали участь дівчата з усієї України віком від 14 до 21 року. У своїх творах дівчата створювали справжні літературні шедеври, в яких висвітлювали життєвий та науковий шлях героїнь, їх внесок у розвиток науки та суспільства, власні роздуми щодо їхніх постатей.

Відкриття виставки у Запоріжжі відбулось 30 червня в рамках STEAM-CAMР – лідерської освітньої програми для вчителів – в партнерстві з громадськими організаціями «Фонд розвитку Маріуполя», «Криворізька фундація майбутнього» та «Запоріжжя. Платформа спільних дій» за підтримки компанії Метінвест.

«Наука – це вона» – просвітницький арт-проєкт, організований благодійною освітньою ініціативою STEM is FEM за підтримки міжнародних організацій ООН Жінки в Україні та Дитячого фонду ООН в Україні (ЮНІСЕФ) та є частиною кампанії ООН Жінки «Покоління рівності» з популяризації гендерного паритету серед молоді та забезпечення лідерства жінок в технологіях та інноваціях.

STEM is FEM – це освітній проект популяризації STEM-спеціальностей серед дівчат. У Запоріжжі у парнерстві із ГО «Запоріжжя. Платформа спільних дій» та Компанії Метінвест відбувся перший виїзний модуль проекту, присвячений темі металургії.

Школярки зі всієї України протягом двох днів дізнавалися найцікавіше про металургію, спілкувалися із ТОП-спікерками галузі та представницями міжнародних організацій, відвідали «Запоріжсталь» та розробили власні проекти.

“Практична школа ОСББ” – це освітній проєкт, мета якого – дати базові знання представникам ОСББ в практичних питаннях діяльності об’єднань.

Проєкт спрямований на всебічне спеціалізоване навчання голів правління ОСББ та передбачає проведення серії занять, майстер-класів, онлайн-конференцій на базі Хабу Платформа, а також  виїзних заходів.

Протягом занять учасники проєкту “Практична школа ОСББ” отримають ґрунтовні теоретичні знання про особливості керування об’єднанням співвласників, дізнаються про можливості залучення додаткових коштів, відвідають виїзні екскурсії до будинків ОСББ, які вже довели свою ефективність.

Співорганізаторами проєкту є ГО «Запоріжжя. Платформа спільних дій», Громадська спілка  «Об’єднання ЖБК, ОСББ «Вікторія», Громадська спілка «Зелений центр Метінвест Запоріжжя».

“HUB Platforma CUP” – це триденний турнір із кіберспорту, що відбувається у Хабі Платформа.

Команди грають на «Playstatiоn 4» у «FIFA 20».

«FIFA 20» — це комп’ютерна гра у жанрі симулятора футболу, що розробляється студією ЕA Canada, що входить до корпорації Еlectronic Arts. Змагання із кіберфутболу проводять під патронатом Української Асоціації футболу. Існує навіть Національна збірна України із кіберфутболу.

 

“Лідерська освітня програма для вчителів STEAM-Camp” – це масштабна програма, мета якої – покращити якість викладання точних наук у школах, підвищити середній бал ЗНО із математики, фізики та хімії, а також організувати спільноту прогресивних вчителів сучасного формату.

На учасників очікують 5 тематичних триденних модулів в різних формах навчання для розвитку soft skills, стратегічного та критичного мислення, лідерських якостей за участю найкращих експертів країни у галузях:

– лідерство у навчанні (liberal arts);
– сучасні технології у навчанні (онлайн та офлайн);
– діджиталізація у школі;
– мислення та робота з інформацією;
– ефективна комунікація для вчителя-лідера.
Це спільна ініціатива громадських організацій «Запоріжжя. Платформа спільних дій», «Фонд Розвитку Маріуполя», «Криворізька фундація майбутнього» у партнерстві із Українською Академією Лідерства, за сприяння міських рад та за підтримки Групи Метінвест.
Після навчання 900 вчителів STEAM-напрямків із промислових міст України зможуть поглянути на систему освіти по-новому. Понад 5 тисяч українських школярів отримають можливість обрати технічну професію майбутнього і побудувати кар’єру в Україні.
Для участі в програмі слід до 20 січня 2021 року заповнити анкету за посиланням: https://cutt.ly/KhYxp8T
У разі запитань – телефонуйте, будь-ласка: 067 367 88 97

Мистецький форум ArtForum покликаний підтримати українську культуру, вкотре нагадати про наші спільні цінності, побачити митців, імена, які на повний голос заявляють про Україну світові.Захід об’єднує на своїх майданчиках провідних авторів та авторок художньої літератури,есеїстки, живопису, плакатної графіки, кінематографу і традиційного українського мистецтва (витинанки, вироби з лози).

Ірайсат Магомедалієва: “Підтримка та розвиток культури завжди були одним із головних напрямків роботи Платформи. Тим більше, що у Запоріжжі відбувається не так багато подібних заходів. Культура – це не абстрактне явище для обраних, а те, що дозволяє кожен день жити особливо, те, що мотивує та надихає. Духовний початок об’єднує та дозволяє нації твердо стояти на ногах”. 

Учасники виставок та дискусій – це коло людей, які формують світовий імідж України,
розбудовують постколоніальну спадщину, впроваджують нові стратегії популяризації проектів,
протидіють інформаційній війні. Експертне коло, яким пишаються та надихаються тисячі
українців по всій країні.

Провідны теми АртФоруму: ефективний менеджмент, конструктивні кроки у подолання гуманітарної та
економічної кризи, ефективна промоція, розвиток регіональних ініціатив. Сподіваємося, що
цей провідний фаховий досвід агентів позитивних змін у суспільстві подарує крила новим
актуальним проектам як в Запоріжжі, так і в інших містах. Паралелельно із цим Мистецький
форум пропонує знайомство з кращими зразками українського мистецтва, яке представлять
самі митці, а також наші музейні партнери.

Організатори:

  • ГО “Запоріжжя. Платформа спільних дій”
  • “PR-M Агенція”
  • Національний заповідник “Хортиця”
  • Dmytro Bulanov creative buro
  • Національний Союз художників України
  • Pereklad Бюро

 

Riverman – це наймасштабніший Open Water Swim в Україні!

Свято спорту об’єднало в одному місці тисячу професійних плавців і спортсменів, а також аматорів, які зважилися випробувати свої сили і подолати страхи. Організатором заходу виступає організація LIVE.LOVE Swim за підтримки ПАТ «Запоріжсталь» і громадської організації «Запоріжжя. Платформа спільних дій».