Практична школа ОСББ

“Практична школа ОСББ” – це освітній проєкт, мета якого – дати базові знання представникам ОСББ в практичних питаннях діяльності об’єднань.

Проєкт спрямований на всебічне спеціалізоване навчання голів правління ОСББ та передбачає проведення серії занять, майстер-класів, онлайн-конференцій на базі Хабу Платформа, а також  виїзних заходів.

Протягом занять учасники проєкту “Практична школа ОСББ” отримають ґрунтовні теоретичні знання про особливості керування об’єднанням співвласників, дізнаються про можливості залучення додаткових коштів, відвідають виїзні екскурсії до будинків ОСББ, які вже довели свою ефективність.

Співорганізаторами проєкту є ГО «Запоріжжя. Платформа спільних дій», Громадська спілка  «Об’єднання ЖБК, ОСББ «Вікторія», Громадська спілка «Зелений центр Метінвест Запоріжжя».

“HUB Platforma CUP” – це триденний турнір із кіберспорту, що відбувається у Хабі Платформа.

Команди грають на «Playstatiоn 4» у «FIFA 20».

«FIFA 20» — це комп’ютерна гра у жанрі симулятора футболу, що розробляється студією ЕA Canada, що входить до корпорації Еlectronic Arts. Змагання із кіберфутболу проводять під патронатом Української Асоціації футболу. Існує навіть Національна збірна України із кіберфутболу.

 

“Лідерська освітня програма для вчителів STEAM-Camp” – це масштабна програма, мета якої – покращити якість викладання точних наук у школах, підвищити середній бал ЗНО із математики, фізики та хімії, а також організувати спільноту прогресивних вчителів сучасного формату.

На учасників очікують 5 тематичних триденних модулів в різних формах навчання для розвитку soft skills, стратегічного та критичного мислення, лідерських якостей за участю найкращих експертів країни у галузях:

– лідерство у навчанні (liberal arts);
– сучасні технології у навчанні (онлайн та офлайн);
– діджиталізація у школі;
– мислення та робота з інформацією;
– ефективна комунікація для вчителя-лідера.
Це спільна ініціатива громадських організацій «Запоріжжя. Платформа спільних дій», «Фонд Розвитку Маріуполя», «Криворізька фундація майбутнього» у партнерстві із Українською Академією Лідерства, за сприяння міських рад та за підтримки Групи Метінвест.
Після навчання 900 вчителів STEAM-напрямків із промислових міст України зможуть поглянути на систему освіти по-новому. Понад 5 тисяч українських школярів отримають можливість обрати технічну професію майбутнього і побудувати кар’єру в Україні.
Для участі в програмі слід до 20 січня 2021 року заповнити анкету за посиланням: https://cutt.ly/KhYxp8T
У разі запитань – телефонуйте, будь-ласка: 067 367 88 97

Мистецький форум ArtForum покликаний підтримати українську культуру, вкотре нагадати про наші спільні цінності, побачити митців, імена, які на повний голос заявляють про Україну світові.Захід об’єднує на своїх майданчиках провідних авторів та авторок художньої літератури,есеїстки, живопису, плакатної графіки, кінематографу і традиційного українського мистецтва (витинанки, вироби з лози).

Ірайсат Магомедалієва: “Підтримка та розвиток культури завжди були одним із головних напрямків роботи Платформи. Тим більше, що у Запоріжжі відбувається не так багато подібних заходів. Культура – це не абстрактне явище для обраних, а те, що дозволяє кожен день жити особливо, те, що мотивує та надихає. Духовний початок об’єднує та дозволяє нації твердо стояти на ногах”. 

Учасники виставок та дискусій – це коло людей, які формують світовий імідж України,
розбудовують постколоніальну спадщину, впроваджують нові стратегії популяризації проектів,
протидіють інформаційній війні. Експертне коло, яким пишаються та надихаються тисячі
українців по всій країні.

Провідны теми АртФоруму: ефективний менеджмент, конструктивні кроки у подолання гуманітарної та
економічної кризи, ефективна промоція, розвиток регіональних ініціатив. Сподіваємося, що
цей провідний фаховий досвід агентів позитивних змін у суспільстві подарує крила новим
актуальним проектам як в Запоріжжі, так і в інших містах. Паралелельно із цим Мистецький
форум пропонує знайомство з кращими зразками українського мистецтва, яке представлять
самі митці, а також наші музейні партнери.

Організатори:

  • ГО “Запоріжжя. Платформа спільних дій”
  • “PR-M Агенція”
  • Національний заповідник “Хортиця”
  • Dmytro Bulanov creative buro
  • Національний Союз художників України
  • Pereklad Бюро

 

Riverman – це наймасштабніший Open Water Swim в Україні!

Свято спорту об’єднало в одному місці тисячу професійних плавців і спортсменів, а також аматорів, які зважилися випробувати свої сили і подолати страхи. Організатором заходу виступає організація LIVE.LOVE Swim за підтримки ПАТ «Запоріжсталь» і громадської організації «Запоріжжя. Платформа спільних дій».

 

  «Еко Форум» – це консолідації діяльності промислових підприємств, громадськості, влади для забезпечення сприятливого навколишнього середовища, раціонального використання природних ресурсів, залучення інвестицій в екологічні проекти.

    З 2017 Запоріжжя щорічно проходить Туристичний бізнес-форум. Протягом двох днів кращі експерти в сфері туризму обговорюють нові тренди і тенденції в туристичній галузі. Туристичний форум збирає сотні профільних спікерів, десятки громадських організацій, туроператорів і представників туристично привабливих об’єктів України.

    Фестиваль електронної музики Zound – це найгучніша подія літа у південному регіоні країни. Уперше на півдні України, у селі Широкому, відбулось настільки масштабне дійство, яке зібрало біля 7000 меломанів меломанів і любителів потанцювати не тільки із Запоріжжя, а й з усіх довколишніх регіонів. Два дні, дві ночі, дві сцени, і найвідоміші артисти світової електронної сцени – ATB, Booka Shade, Sander van Doorn, Omnia, Oliver Huntemann та інші!

Організувала фестиваль компанія «Qievdance», за підтримки запорізької влади. Генеральним партнером виступила Громадська організація «Запоріжжя. Платформа спільних дій».

    «Zaporizhzhia Jazzy» – це грандіозний фестиваль атмосферної музики, який проходить в Запоріжжі з 2017 року. У програмі – багато чудової музики на двох сценах, дитяча зона, фестиваль вуличної їжі, фотозоні, оглядовий майданчик з гарним видом. У різні роки хедлайнерами фестивалю були такі артисти як Jamala, ТНМК, Pianoboy. «Zaporizhzhia Jazzy» організовує департамент культури і туризму Запорізької міської ради за підтримки ГО «Запоріжжя. Платформа Спільних Дій». Генеральний партнер – ПАТ «Запоріжсталь».

 

«Ми – це місто», один із наймасштабніших конкурсів соціальних ініціатив країни, був ініційований ПАТ «Запоріжсталь» у 2013 р. У 2015 році до участі приєдналися підприємства Групи Метінвест – «Запоріжвогнетрив» і «Запоріжкокс», а в 2018-м – Запорізький ливарно-механічний завод. Організаційну підтримку надає «Платформа спільних дій».

За 7 років існування «Ми – це місто» до конкурсу подано 1653 заявки на участь. У минулі сезони підтримано 230 із них. Загальний бюджет конкурсу сягнув 23 мільйонів гривень, які вкладено в інфраструктуру, волонтерство і патріотизм, культуру, освіту і спорт Запоріжжя та області.

https://wearecity.zp.ua/