Озеленення України 2020: українці висадили на 800 тис. дерев більше, ніж планувалося!

29.10.2020

17 жовтня 2020 року увійшло в історію України, як день створення колективної історії успіху українців. Протягом доби в 24 областях України висаджено 1 831 333 дерев. Також у знак солідарності до еко-проєкту та України у 10-ох країнах світу було висаджено 115 дерев.

Про підсумки Акції організатори розповіли у Хабі «Платформа спільних дій». В Запорізькій області виасдили 82 600 дерев. За словами @Світлана Ванюхіна, Запоріжжя відзначили на національному рівні як місто, в якому висадили найбільшу кількість саме великих дерев, які досягають 2-3 метрів — більше 3 тисяч. Це дуби, липи, берези, горобини, хвойні та інші дерева.

Борис Шестопалов, співорганізатор проєкту в Запорізькій області, генеральный директор національної группи компаний HD-group: «Вопрос заключается даже не в количестве посаженных деревьев, что конечно очень важно, а, скорее всего, в количестве людей, которые были задействованы, общественных организаций и предприятий, которые к этому подключились, которые осознали, что Запорожье — наш общий дом».

У Запоріжжі акція “Озеленення України” не обмежилась лише висадкою дерев, а запустила ще 2 проєкти:

1. відкриття міні-парку, інклюзивної локації з гарденотерапії за підтримки Бориса Шестопалова у Хортицькій національній академії;

2. розробка індивідуальних проєктів ландшафтного дизайну для ОСББ.
Десять об’єднань отримали розроблені персонально для них плани ландшафтного дизайну. Тепер ОСББ мають на руках індивідуальні проєкти з озеленення своїх територій з урахуванням усіх особливостей.

Ініціатива реалізації проєкту «Озеленення України» належить президенту «CEO Club Ukraine» Сергію Гайдайчуку та генеральному директору Книги рекордів України Ганні Крисюк за підтримки Романа Абрамовського, Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України та Василя Кузьовича, голови Державного агентства лісових ресурсів України. У Запорізькій області співорганізатором проєкту стала група компаній HD-group та її співвласник Борис Шестопалов.