Навчати по-новому. Запорізьки вчителі стануть учасниками масштабного освітнього проекту

18.01.2021

Як навчити школярів думати не за стандартами? Не гнатися за оцінками, а прагнути винести з предмету максимум користі? Вчителька математики запорізької гімназії № 73 Надія Діоба розповідає: майже кожного уроку застосовує нові підходи, щоб зацікавити дітей. А завдяки участі у проєкті STEAM-CAMP сподівається опанувати нові техніки викладання. Адже впевнена, STEAM-підхід формує в учнів не лише розумові, а й творчі і командні якості.

Надія Діоба, вчителька математики: «Мабуть, ні для кого не буде новиною, що шкільна освіта зараз не така ефективна, як хотілося б. Вона спрямована на те, що дитина має успішно скласти іспити, отримати атестат з хорошими оцінками. Про те, чи засвоїв учень предмет, чи буде він застосовувати ці знання у житті, ніхто не переймається. Тому я хотіла б це змінити».

Нагадуємо, реєстрація для участі у проєкті STEAM-CAMP триває! Запрошуємо запорізьких вчителів математики, фізикі, хімії та інформатики стати учасниками масштабного навчального проєкту. Участь – безкоштовна, а за високі результати передбачена грошова винагорода.

Для участі просимо заповнити анкету за посиланням: https://cutt.ly/KhYxp8T. У разі запитань – телефонуйте, будь-ласка: 067 367 88 97

Програма реалізується громадськими організаціями “Запоріжжя. Платформа Спільних Дій”, “Фонд розвитку Маріуполя”, “Криворізька фундація майбутнього” за підтримки Групи Метінвест.