Молодіжний посол UNICEF Ukraine Тарас Тополя поспілкувався із молоддю Запоріжжя

20.02.2020

У рамках своєї співпраці з проектом U-Report (UNICEF) Тарас Тополя зустрівся зі студентами Запорізького державного медичного університету та Запорізького національного університету. Про свої враження – розповів на пресконференції у HUB «Платформа спільних дій».

Тарас Тополя: «Молодь толкова, з мізками, ставили багато цікавих питань. Це приємно… Ми приїжджаємо з проєктом U-Report Ukraine для того, щоб своїм прикладом, словами мотивувати молодих людей бути активними. Почати щось робити. Помилятись, але робити».

Співпраця Тараса Тополі з ЮНІСЕФ розпочалась ще у жовтні 2016 року. Мета співпраці – підвищення громадської активності серед молоді та залучення до соціально корисних ініціатив. За минулі роки, у рамках співпраці між Тарасом Тополею і ЮНІСЕФ, відбулися близько 150 спільних заходів за участі студентів у різних містах України. У 2019 році лідер гурту «Антитіла» став першим українським артистом, який став Молодіжним послом ЮНІСЕФ.

В Україні до проекту U-Report долучились близько 100 тисяч молодих людей, які висловлюють свою думку у щотижневих опитуваннях. Дані з опитувань використовують для планування своєї діяльності центральні органи виконавчої влади, громадські організації, агенції ООН та місцева влада.

Фото – Олександр Прилепа.