Металургія – це також і для дівчат. В Запоріжжі стартував модуль на тему «Металургія» проекту STEM is FEM

12.09.2021

У Запоріжжі розпочався навчальний модуль освітнього проекту STEMisFEM, що проходить у партнерстві із Компанією Метінвест та ГО «Запоріжжя. Платформа спільних дій»

STEM is FEM – це освітній проект, створений для українських школярок. В рамках проекту вони безкоштовно проходять навчання, занурюються в технічні спеціальності. Мета проекту – мотивувати дівчат вибрати для себе STEM-професію, тобто пов’язану з наукою, технологіями, інжинірингом або математикою.

«Металургія» стане першим виїзним модулем проекту. Зазвичай, навчання проходить у Києві чи онлайн. Відбірковий конкурс для учасниць тривав із 6 до 27 серпня на офіційному сайті проекту. 35 дівчат, що найкраще впорались із тестовим завданням, запросили до навчання.Участь у модулі – безкоштовна, організатори та партнери беруть на себе всі витрати, пов’язані з проживанням, харчуванням та транспортуванням учасниць.

Ірайсат Магомедалієва, директор ГО “Запоріжжя. Платформа спільних дій”: “Мы очень рады в партнёрстве со STEM is FEM поддержать украинских школьниц, для того, чтобы они поверили в себя и могли выбрать профессию своей мечты, без оглядки на устаревшие гендерные стереотипы, без деления профессий на мужские и женские”.

Протягом навчання на учасниць очікують лекції та воркшопи від успішних галузевих спеціалісток та представниць Метінвест Політехніка, екскурсія на ПАТ «Запоріжсталь», мотиваційні виступи від представниць міжнародних організацій.

В рамках навчання учасниці також зазвичай виконують конкурсні завдання, які стоять перед науковим співтовариством. Учасниця модулю «Металургія», яка найкраще впорається із творчим завданням, отримає ноутбук Apple MacBook Air. Дві школярки, що посядуть друге та третє призове місце, отримають подарункові сертифікати на 5000 гривень на купівлю книжок. Всі дівчата матимуть іменні грамоти та подарунки від STEM is FEM.