Мандрівний Docudays UA у Хабі «Платформа спільних дій»

22.10.2020

Docudays UA – єдиний в Україні міжнародний фестиваль документального кіно про права людини. Входить до Міжнародної мережі правозихисних кінофестивалів Human Rights Film Network. Відбувається щороку в Києві впродовж останнього тижня березня.

Після завершення Docudays UA традиційно презентує найкращі фільми в регіонах України під час Мандрівного фестивалю. Покази та обговорення фільмів за участі експертів з прав людини тривають із жовтня до грудня (включно). Протягом року Docudays UA популяризує авторську документалістику.

За словами регіонального представника фестивалю, директора ГО «Центр мистецтв “Арт-Простір” Игоря Гармаша, на «Docudays UA» демонструють фільми, які розкривають резонансні для суспільства теми. Так, через тему «Тін Спіріт» цьогорічний фестиваль розмірковує над тим, як може звучати голос молодi в обговоренні суспільних питань, чи можуть діти розглядатись не лише як об’єкти захисту, але й як суб’єкти прав, як у ситуації збройного конфлікту держава може протидіяти насильству й експлуатації дітей, реалізовувати їхні права на освіту та розвиток і чи обмежується процес дорослішання викликами підліткового віку

Ирайсат Магомедова: “Принимать в Хабе «Платформа» международный фестиваль документального кино про права человека Docudays UA – это большая честь для нас. Нам близка миссия фестиваля – формирование активной гражданской позиции и уважения к человеческому достоинству”.