Киголісся та КіноПлатформа: як це було

15.09.2020

Кіно просто неба, дитяча творчість та література – запоріжці змогли із користю відпочити всією родиною

Цього року традиційний фестиваль їжі та розваг “Пікнік на Райдузі” став ще більш родинним та атмосферним. Адже у рамках свята на запоріжців та гостей міста очікували одразу два сюрпризи від ГО “Запоріжжя. Платформа спільних дій”: фестиваль дитячої творчості та літератури “Книголісся”, а також покази фільмів просто неба “КіноПлатформа”.

—  “АртФорум”, который мы проводили недавно, еще раз подтвердил, что жители Запорожья любят наш проект «Книголесье». Поэтому  мы с  удовольствием присоединились  к  трехдневному мероприятию, будем развлекать и дарить радость детям.  Самая важная и полезная часть – это сменяющие друг друга мастер-классы, которые не повторяются,  —  розповіла керівник ГО “Запоріжжя. Платформа спільних дій” Ірайсат Магомедалієва. – “Книголесье” — это возможность отдохнуть с семьей, провести время на открытом воздухе и сделать что-то  своими руками. Может быть, благодаря мастер-классам у ребенка раскроются новые качества или таланты.

Кінотеатр без квитків та без даху: по завершенні майстер-класів “Платформа” влаштовувала покази кіно просто неба. Анімаційний фільм та два художніх: усі – про шеф-кухарів, адже покази відбувались у рамках свята вуличної їжі. За відгуками відвідувачів, такий формат перегляду – це справжня знахідка в умовах пандемії і доречний зараз, як ніколи раніше.