Косплей у Запоріжжі: існує

11.05.2021

Персонажі, яких не кожного дня побачиш не тільки у Хабі Платформа, але й в Україні загалом. Фани корейської поп-культури, ігор та аніме змагалися хто найбільше схожий на своїх кумірів на фестивалі «Онлайн Здибанка»

23-річна Катя – серед яскравих учасниць конкурсу. У звичайному житті вона працює у запорізькому торговельному центрі. А час від часу у колі однодумців, вона – готична героїня аніме із червоними очима Аманаміс.

За словами організатора «Онлайн Здибанки» Станіслава Свідлова, перші косплеєри у Запоріжжі з’явилися близько 10 років тому, але то були поодинокі випадки. А наразі яї кількість вже дозволяє проводити конкурси. І танцювальні таланти демонструвати, і дизайнерські – адже зазвичай створюють образи власноруч.

Довідка: Косплей – це перевтілення в різні ролі, що полягає в переодяганні в костюми і відтворення характеру, пластики тіла і міміки персонажів комп’ютерних ігор, кінематографу, літератури, коміксів, аніме і манґи. В якості образів для втілення зазвичай обирають яскравих персонажів, що запам’ятовуються. Останніми роками популярність косплею як хобі зросла до окремого напрямку молодіжної субкультури.