Хабу Платформа – 2 роки

17.12.2021

Сьогодні – два роки із того дня, коли за підтримки Группи Метінвест ми відкрили у Запоріжжі Хаб Платформа. Яким для нас став цей рік? Як і для всі, ми по-справжньому зрозуміли цінність здоров’я та спілкування офлайн, спокою за своїх близьких та важливість підтримки тих, хто потребує допомоги. Ми взяли курс на освіту та боротьбу зі стереотипами та дискримінацією. І, звичайно, так само любимо всіх наших гостей і відкриті для ваших соціальних ініціатив.

Цього року в Хабі відбулося близько 400 заходів: від камерних виставок до дискусій та тренінгів всеукраїнського масштабу. На сто подій більше ніж за підсумками 2020 року.

Офлайн чи онлайн у Хабі Платформа побували жителі України практично з усіх областей: школярі, студенти, артисти, художники, вчителі, металурги, голови ОСББ, коучи, підприємці, айтішники, держслужбовці та представники багатьох інших сфер діяльності.

Тут порушуються теми інфраструктурного розвитку Запоріжжя та майбутнього острова Хортиця, тут вчителі по-новому починають дивитися на методики викладання, а школярі переконуються, що для них відкриті будь-які дороги. Тут руйнуються гендерні стереотипи та створюються партнерства, які змінюють місто на краще. І все це досягається завдяки філософії партнерства та створенню діалогу.

Рівно два роки тому, у день відкриття Хабу, ми провели нашу першу зустріч із громадськими організаціями та благодійними фондами Запоріжжя. Для того, щоб координувати свої дії, допомагати один одному, підсилювати і надихати. А сьогодні ми «узаконили» наші стосунки і підписали Угоду про співпрацю. Друзі, дякуємо вам! І за привітання, і за те, що громадськість Запоріжжя вирішує стільки суспільних питань!